Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Uderz ręką w stół!
~, niezalogowany
18 września 2015r. o 12:14
porażka
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Table niezalogowany
18 września 2015r. o 12:20
Cytat z bobrzan: „Lepiej późno niż wcale… Muszę przyznać, że wielu moich znajomych, z którymi jeżdżę na rowerach, zwróciło uwagę na brak stojaków przed siedzibą. Uderzyłem ręką w stół i poprosiłem o zakup prawdziwych stojaków na rowery”
:)
Czy on uważa, że dla ludzi nie jest to śmieszne?, że jesteśmy dziwny czlowiek mi i kupimy taką propagandę z okrąglaka?

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 września 2015r. o 12:34
gdy uderzam dłonią w stół, to...
jestem piękny i mądry, wszystko wokół mnie jest lepsze...
a może to mobbing?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Sowa niezalogowany
18 września 2015r. o 12:46
Za każdym razem, gdy uderzam dłonią w stół, gdzieś w Polsce Powiatowej znika stojak na rowery.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~wróbelek niezalogowany
18 września 2015r. o 13:12
~Sowa napisał(a): Za każdym razem, gdy uderzam dłonią w stół, gdzieś w Polsce Powiatowej znika stojak na rowery.
. Jajeczko zniosę ze śmiechu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bartek niezalogowany
18 września 2015r. o 13:14
Poje busy. Z igly widly szukacie afery na sile. Pan starosta pewnie jeszcze za nim zaplanowano budowę starostwa miał pomyśleć o stojakach? ciekawe czy każdy zawsze wszystko przewiduje i planuje. Buraki robicie z piz... Jezioro. Zapomniano o stojakach ale juz są a ze pan starosta ma taka wladze ze stuknie reka w stol to chwalą mu za to zakupczyni zazdrosnicy

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mustafa niezalogowany
18 września 2015r. o 13:17
حكظمنعتةافبرل ةتتنعغغ ونعغلبررؤءسبسسسءسبربييسي ىتعغلةافق ءيسضئءيب
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 września 2015r. o 13:21
~Bartek napisał(a): Poje busy. Z igly widly szukacie afery na sile. Pan starosta pewnie jeszcze za nim zaplanowano budowę starostwa miał pomyśleć o stojakach? ciekawe czy każdy zawsze wszystko przewiduje i planuje. Buraki robicie z piz... Jezioro. Zapomniano o stojakach ale juz są a ze pan starosta ma taka wladze ze stuknie reka w stol to chwalą mu za to zakupczyni zazdrosnicy
[/c. Jesli do glupich stojakow trzeba uderzac reka w stol, to w co trzeba walic, zeby powazne sprawy zalatwic? Pewnie zostaje petentom walenie glowa w sciane...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego