Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

chemtrails nad Bolesławcem

~ niezalogowany
20 września 2015r. o 11:13
Jak widzę psycholi z manią przesladowczą w bolcu nie brakuje
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
20 września 2015r. o 11:15
chleb z ulepszaczem ,banany ze wspomagaczem dojrzewania ,pomarańcz chroniony antypleśniawką ,szyneczka-moja ulubiona :D -ocieka konserwantami ,napoje z E-36,32,128,480,120034 ,masło a racaej cos masłopodobnego jak podobne z serem ...
a wy mi tu pierdzielicie o jakichś tam ''chemitralach''?
:D

pieprzyć to!!!!..''ahmedy'' rozwiążą wasz problem :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
20 września 2015r. o 11:45
falco napisał(a): chleb z ulepszaczem ,banany ze wspomagaczem dojrzewania ,pomarańcz chroniony antypleśniawką ,szyneczka-moja ulubiona :D -ocieka konserwantami ,napoje z E-36,32,128,480,120034 ,masło a racaej cos masłopodobnego jak podobne z serem ...


No właśnie ... i mamy obraz całości :) Struty chemitralami ekosystem i zaburzenia klimatyczne doprowadzają rodzime rolnictwo do zapaści ... plus oczywiście polityka nibyrządu . Do żarcia pozostaje nam chemiczne gówno z Biedronki . Pomidory tam sprzedawane w życiu na oczy gleby nie widziały :D
Problem polega jednak na czymś innym , mogę w miarę możliwości na własną rękę produkować żywność , hodować świnię i pędzić bimber . Na chemitrale , a konkretnie samoloty sypiące mi na głowę truciznę nic nie poradzę , bo w sportowym nie sprzedają rakiet ziemia- powietrze :D
Tak więc masz Papugo prośbę jeszcze jedną z mojej strony ... jakbyś przy okazji rozglądania się za kałachami na Patrioty jeszcze trafił , byłbym wdzięczny :D

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
20 września 2015r. o 13:26
dam znać :D

kupię też wiaderko granatów ;)
nawet dwa...

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 września 2015r. o 13:30
falco napisał(a): dam znać :D

kupię też wiaderko granatów ;)
nawet dwa...


Biedne Ptaszysko ktoś się Wami powinien zaopiekować Biedaczyska buziolki :* :* :*
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 września 2015r. o 14:23
jr napisał(a): wiem, ignorantowi najłatwiej wyśmiać temat maskując w ten sposób swoją niewiedzę - przykre...


A jełopowi jeszcze łatwiej pisać pierdoły o jakichś chemiSralach bo ma trociny zamiast mózgu :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13926
qwax_
20 września 2015r. o 15:47
Blackjack napisał(a):
Zrobili to? Bo artykuł z 2011roku?
Wiesz ile waży kilometrowy wąż, rura? Do tego jeszcze napełniony wodą?
Balon tego nie uniesie....
Albo ...ne tłumaczenie, albo ktoś bajki opowiada..

To nie bajki, pisał o tym również, z pewnością czytany przez Ciebie - onet:
http://wiadomosci.onet.pl/nauka/odwazny-projekt-zatrzyma-globalne-ocieplenie/xewrt
Czy zrealizowali? Nie wiem, ale z pewnością ktoś wziął na to potężne pieniążki i po dłuuugich i kosztownych badaniach stwierdził, że pozostają niestety tylko samoloty...
Najgorsze, że ...e mają takie pomysły i nikt nie ma jaj, by powiedzieć, że to idiotyzm. Niedawno walczyliśmy z kwaśnymi deszczami, a teraz w imię walki z globalnym ociepleniem (największą ściemą ostatnich lat) rozpyla się m.in. związki siarki. I różne półgłowki cieszą się, że dzięki temu ocalimy klimat i Ziemię... albo twierdzą, że to bajki...

Zastosowana autokorekta


„Historię piszą zwycięzcy” - dlatego od 200 lat nie znamy polskiej historii. ***** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
20 września 2015r. o 21:11
~ napisał(a):
falco napisał(a): dam znać :D

kupię też wiaderko granatów ;)
nawet dwa...


Biedne Ptaszysko ktoś się Wami powinien zaopiekować Biedaczyska buziolki :* :* :*


Gdybyśmy żyli w normalnym , suwerennym kraju , to obrona przeciw lotnicza strzelała by do samolotów z tym świństwem , jak do kaczek myśliwi. I wtedy moglibyśmy mówić o opiece. Tymczasem Ministerstwo Ochrony Środowiska , wraz ze zbrojnym ramieniem w postaci Sanepidu , na monity Obywateli nabrało wody w gębę i udają , że nic się nie dzieje. Bo jakby który pisnął to z miejsca traci intratną państwową posadkę i nie spłaci żydowskiego kredytu na wille pod warszawką. To się nazywa szantaż ekonomiczny. Jedno , co można powiedzieć pozytywnego o chemitralach , to to , że kiedy ostro nad Niemcami sypią , to w blasku zachodzącego Słońca , niebo jest przecudowne. I porównywalne z pięknem płonącego lasu . Ale wredna Koleżanka , jak widzę o pięknie nie wiele wie . Z resztą mam wrażenie , o czymkolwiek innym też bladego pojęcia nie posiada. Za to skrupulatnie , przy każdej nadarzającej się okazji , rzuca się na Papugę , jak przystało na salonową lwicę. Papuga ma ubaw , bo taki ma charakter , a mnie niekiedy palce świerzbią ... ale zawsze reagowałem w ten sam sposób na ignorancję. Z tym , że infantylizm w pewnym wieku już nie przystoi , Droga Koleżanko :)

Buziooole :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA Praca dla Ciebie