Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Szrot audi a4 b5

~ niezalogowany
21 września 2015r. o 11:26
~klucz-nick napisał(a):
~ napisał(a):
~klucz-nick napisał(a): największy śmietnik na drodze to awdi 4 i pastuch,że tym jeszcze ktoś jeżdzi?jak by innych aut w europie nie było.


poleciłbyś coś miszczu
i dodaj uzasadnienie
polecam dobre zagraniczne samochody nie koniecznie niemieckie,ponieważ niemieckimi autami typu jw jeżdzą buraki,jest tyle pięknych niezawodnych aut np Toyota Nissan Subaru Citroen Fiat i wiele innych,to dlaczego mam jeżdzić cholsbagenem pastuchem.bo na toyotę cię nie stać.

masz jakieś kompleksy chłopcze?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucz-nick niezalogowany
21 września 2015r. o 12:20
~ napisał(a):
~klucz-nick napisał(a):
~ napisał(a):
~klucz-nick napisał(a): największy śmietnik na drodze to awdi 4 i pastuch,że tym jeszcze ktoś jeżdzi?jak by innych aut w europie nie było.


poleciłbyś coś miszczu
i dodaj uzasadnienie
polecam dobre zagraniczne samochody nie koniecznie niemieckie,ponieważ niemieckimi autami typu jw jeżdzą buraki,jest tyle pięknych niezawodnych aut np Toyota Nissan Subaru Citroen Fiat i wiele innych,to dlaczego mam jeżdzić cholsbagenem pastuchem.bo na toyotę cię nie stać.

masz jakieś kompleksy chłopcze?
kompleksy?nie ośmieszaj się pętaku z pastucha :P bo na nissana cię nie stać?a chłopcy to są u szewca pętaku z yopla. :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 września 2015r. o 15:09
nissany i toyoty to zez dobre auta ... tyle ,że strasznie rdzewieją :/ :/ :/ Audi zwłaszcza te starsze modele jak np. b4 dożywają miliona kilometrów bez korozji ,toyota i nissan w tym roczniku już prawie nie istnieje
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 września 2015r. o 15:20
~ napisał(a): nissany i toyoty to zez dobre auta ... tyle ,że strasznie rdzewieją :/ :/ :/ Audi zwłaszcza te starsze modele jak np. b4 dożywają miliona kilometrów bez korozji ,toyota i nissan w tym roczniku już prawie nie istnieje

Chyba za bardzo nie wiesz co piszesz, moj sasiad ma corrole z 85r czyli 30lat, najechane 670tys bez remontu silnika! Zero rdzy! Jak sie dba to sie ma. Oczywiście bardziej rdzewieją niz audi ale za to sa nie zawodne i sie nie psuja jak te audi,passaty,golfy nie mowiac o rozwiazaniach technicznych,elektroniki itp. Miałem mazde 626 z 87r z klima, elekt. szyb, szyberdach, wspomaganie i wszystko dzialalo sprzedałem ja w tamtym roku. Audi czy VW z tego roku to tylko modele dla rządu mialy taki wypas..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 września 2015r. o 21:13
czyja ta Syrena ? tojotom niom zajechoł. ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 września 2015r. o 7:55
~klucz-nick napisał(a):
~ napisał(a):
~klucz-nick napisał(a): największy śmietnik na drodze to awdi 4 i pastuch,że tym jeszcze ktoś jeżdzi?jak by innych aut w europie nie było.


poleciłbyś coś miszczu
i dodaj uzasadnienie
polecam dobre zagraniczne samochody nie koniecznie niemieckie,ponieważ niemieckimi autami typu jw jeżdzą buraki,jest tyle pięknych niezawodnych aut np Toyota Nissan Subaru Citroen Fiat i wiele innych,to dlaczego mam jeżdzić cholsbagenem pastuchem.bo na toyotę cię nie stać.


Wszystko sie zgadza tylko porównaj auta z tych samych roczników i w podobnej cenie. Większosc z tych aut co wymieniłeś z tego rocznika co audi a4 b5, to dawno już na szrocie stoi. pozostały nieliczne a passaty i audi a4 jeszcze calkiem niezle się trzymaja.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2820
#k1p nieaktywny
22 września 2015r. o 9:49
Ostatnio potrzebowałam szybko kupić tanie auto. Szukałam kombi z gazem. Jednak większość aut, jakie oglądałam, to były właśnie audi b4 i passaty. Nie dlatego, że takich szukałam, tylko dlatego, że jest ich najwięcej w tym przedziale cenowym. A skoro jest tego więcej, to znaczy, że są używane i raczej niezawodne. Oglądałam tez nissana w podobnej cenie, ale kilka lat młodszego. Fajny był, dobrze wyposażony, ale bez podłogi i progów pod plastikami. Taka jest prawda. Japończyki mają słabe blachy. Racją jest, że jak dbasz tak masz. Jakbym miała auto kilkanaście lat to mogłabym wpłynąć na jego stan. Jednak nie ma się co oszukiwać, większość jeżdżących po naszych drogach starszych samochodów to po prostu szroty. Po moich ostatnich poszukiwaniach mogę z całą pewnością to stwierdzić. Możesz tylko wybierać między mniejszym a większym złem.
Swoją drogą, jest gdzieś w okolicy bliższej lub dalszej szrot z częściami do włoskich aut? Na allegrogo nie ma tego, co potrzebuję :-) To jest dopiero problem ;-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~BMW niezalogowany
22 września 2015r. o 12:20
a ja mam Bełemw i jestem gość co tam audi pasaty fiaty czy inne toyoty :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza