Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Disco Bolesławiec

4098
#wepo nieaktywny
20 września 2015r. o 14:04
Hej, jak wam się podobają bolesławieckie dyskoteki? Mnie wczoraj urzekł widok kilku rozwalonych i zakrwawionych twarzy, powybijane ząbki, widok karetki i kilku radiowozów Policji oraz kilku wykrzykujących w tłumie narąbanych łbów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 września 2015r. o 14:22
Nie polecam zadnej bo towarzystwo nie ma hamulca w piciu i dymia bez powodu a jak w ryj dostanie jeden z drogim to pierwsi na policje dzwonia bo pobicie było
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 września 2015r. o 15:26
wepo napisał(a): Hej, jak wam się podobają bolesławieckie dyskoteki? Mnie wczoraj urzekł widok kilku rozwalonych i zakrwawionych twarzy, powybijane ząbki, widok karetki i kilku radiowozów Policji oraz kilku wykrzykujących w tłumie narąbanych łbów.


a gdzie to takie rzeczy się dzialy?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kaśka niezalogowany
20 września 2015r. o 16:39
Akcję widziałam na ul. 10-go Marca. Jaka tam dyskoteka to nie wiem bo sie takimi bzdurami nie interesuję ale ryje obdarte widziałam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 września 2015r. o 16:47
wepo napisał(a): Hej, jak wam się podobają bolesławieckie dyskoteki? Mnie wczoraj urzekł widok kilku rozwalonych i zakrwawionych twarzy, powybijane ząbki, widok karetki i kilku radiowozów Policji oraz kilku wykrzykujących w tłumie narąbanych łbów.


...ząbki i tak były spróchniałe.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ADJDLS niezalogowany
20 września 2015r. o 16:55
To były mleczaki :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Xl niezalogowany
20 września 2015r. o 17:53
Dyskoteki ?!?! Szlak by trafił te dyskoteki i inne potupajki ! Debile się napiją drą ryja po nocy to jest jakiś horror !!!!!!!! A bolesławiecka policja boi się wychylić głowę z radiowozu tak jak dziś w nocy 3 ...i darło ryja, wezwana przezemnie policja przejechała koło nich i nawet się nie zatrzymali!!!! Po czym ćpuny uderzyły gromkim śmiechem za glinami! Policja powolutku odjechała sobie ale powtórną interwencja z mojej strony spowodowała że zawrócili i łaskawie s8ę zatrzymali prosząc tych baranów by sobie poszli.
PAN dyżurny odpowiedział mi tak: jeśli w danym momencie nic się nie dzieje to policja nie ma powodu interweniować!!!!!!!!! Ja pierdziele!!!!!! Przecież to jakiś obłęd! Ja zgłaszam że od godziny nie dającą pijaki spać pod oknami a PAN policjant mnie uświadamia że jak w danym momencie nie krzyczą to policja nie !a podstaw interweniować!!!!!!!! Kuźwa w jakim kraju ją żyję?!?!?!
I wy myślicieli że jak się tu muslimy zjadą to policja pomoże komukolwiek jak by mu żone czy córkę gwałcił ???? No.... Chyba że w danym momencie policja by to zobaczyła że jest gwałt bo w innym przypadku nie liczcie na jakąkolwiek ochronę! Dno ,dno i jeszcze raz dno!!!!

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Krzsztof lat 13 i 3/4 niezalogowany
21 września 2015r. o 11:50
~Xl napisał(a): Dyskoteki ?!?! Szlak by trafił te dyskoteki i inne potupajki ! Debile się napiją drą ryja po nocy to jest jakiś horror !!!!!!!! A bolesławiecka policja boi się wychylić głowę z radiowozu tak jak dziś w nocy 3 ...i darło ryja, wezwana przezemnie policja przejechała koło nich i nawet się nie zatrzymali!!!! Po czym ćpuny uderzyły gromkim śmiechem za glinami! Policja powolutku odjechała sobie ale powtórną interwencja z mojej strony spowodowała że zawrócili i łaskawie s8ę zatrzymali prosząc tych baranów by sobie poszli.
PAN dyżurny odpowiedział mi tak: jeśli w danym momencie nic się nie dzieje to policja nie ma powodu interweniować!!!!!!!!! Ja pierdziele!!!!!! Przecież to jakiś obłęd! Ja zgłaszam że od godziny nie dającą pijaki spać pod oknami a PAN policjant mnie uświadamia że jak w danym momencie nie krzyczą to policja nie !a podstaw interweniować!!!!!!!! Kuźwa w jakim kraju ją żyję?!?!?!
I wy myślicieli że jak się tu muslimy zjadą to policja pomoże komukolwiek jak by mu żone czy córkę gwałcił ???? No.... Chyba że w danym momencie policja by to zobaczyła że jest gwałt bo w innym przypadku nie liczcie na jakąkolwiek ochronę! Dno ,dno i jeszcze raz dno!!!!

Jak chcesz ponarzekać o policji to załóż sobie osobny temat bo tu wyrażamy opinię o dyskotekach pajacu :>

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego