Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Termy Bolesławiec

~mieszkaniec Lwówka niezalogowany
21 września 2015r. o 9:30
Witam, napiszcie co tam na termach i czy warto przyjechac ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 września 2015r. o 10:02
Budynek jeszcze stoi, woda bulgocze - wpadaj. Cennik masz w sieci. Inwestycja zapewne nie zarabia na siebie, także każdy grosz się liczy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 września 2015r. o 10:27
Moim zdaniem - warto. Budynek i wnętrze pięknie odnowione. Woda słona i cieplutka :) bardzo przyjemnie jest poleżeć w solance, basen nie jest głęboki, co jest dodatkowym plusem dla osób nieumiejących dobrze pływać, chodzę tam kilka razy w miesiącu, żeby się odprężyć. Dla osób lubiących popływać sportowo jednak polecam bardziej orkę.

Najładniej jest wieczorem, gdy się ściemnia. Światła podwodne robią bardzo ładne efekty.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
21 września 2015r. o 12:57
Radzę nie chodzić na termy bo jak można przeczytać na stronie sanepidu woda nie nadaje się do korzystania i powinno być zamknięte ! Gronkowiec i bakterie coli rządzą tam, bo co innego może być aby obowiązywał zakaz?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~RE niezalogowany
21 września 2015r. o 13:01
~ja napisał(a): Radzę nie chodzić na termy bo jak można przeczytać na stronie sanepidu woda nie nadaje się do korzystania i powinno być zamknięte ! Gronkowiec i bakterie coli rządzą tam, bo co innego może być aby obowiązywał zakaz?


TAK?!?! - to zapodaj linka/źródło to twej informacji?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 września 2015r. o 13:18
chodzę regularnie na termy jakoś jestem zdrowa, gdyby tak było obiekt by był zamknięty
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~a niezalogowany
21 września 2015r. o 13:44
wystarczy wejsc na stronę sanepidu i poczytać....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~! niezalogowany
21 września 2015r. o 13:56
Wszedłem na stronę Sanepidu i nie widzę takiej informacji. Czyżby bujda? Jeżeli nie to proszę o link
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.