Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Bakterie w Termach Bolesławiec
~ niezalogowany
21 września 2015r. o 18:02
A woda w Bobrze, w Kwisie, w żwirowniach, w stawach i w Bałtyku to nie ma bakterii?! Były, są i będą! To element życia!

Sprawa jest prosta! Wszyscy którzy wchodzą na termy, biorą prysznic, aby zmyć brud, pot, jak i korzystają z WC, wychodząc z beseników-term, saun czy dużego basenu trzeba korzystać z pryszniców tam obok, idąc do domu, również z prysznica, aby zmyć sól.

I tyle. :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~madzia niezalogowany
21 września 2015r. o 18:03
Hmmm...szkoda,dopiero otwarty obiekt A już bakterie. Jeśli jest przekroczona normą to ma duże znaczenie dla naszego zdrowia. W związku z tym ja rezygnuję z korzystania z basenu ponieważ nie mam czasu na bieganie po lekarzach. Dziękuję za info.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~madzia niezalogowany
21 września 2015r. o 18:09
Hmmm...szkoda,dopiero otwarty obiekt A już bakterie. Jeśli jest przekroczona normą to ma duże znaczenie dla naszego zdrowia. W związku z tym ja rezygnuję z korzystania z basenu ponieważ nie mam czasu na bieganie po lekarzach. Dziękuję za info.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~plywak niezalogowany
21 września 2015r. o 18:15

Pan kierownik pisze że nie zamknęli, a ja zadzwoniłam do sanepidu i powiedzieli, że dostał Pan nakaz zamknięcia !!! więc kto mówi prawdę??? proszę pokazać protokół i wynik badań ! Panie Prezydencie prosimy o ujawnienie prawdy bo to my mieszkańcy korzystamy z obiektu a bakterie kałowe i gronkowiec to bardzo poważna sprawa !!! 

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6807
#cemoi07 nieaktywny
21 września 2015r. o 18:17
... przecież to "normalne"

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 września 2015r. o 18:21
~myyy napisał(a): TO NIE MOŻLIWE ! widziałam nasze VIPy tam !
ciekawe czy ktoś już załapał bakterie ??? drogo będzie kosztować...


a tam zaraz złapał, a może przyniósł :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Krysia niezalogowany
21 września 2015r. o 18:24
Panie Prezydencie kiedy będzie można na termach spa zaznać ciszy i relaksu bo juz bylam 2 razy i pani prowadziła ćwiczenia w wodzie i bardzo głośno krzyczała i muzyka grała a to obiekt publiczny na którym powinien panować spokój i cisza. Zglaszakam to panią na kasie ale one obiecują ze coś się zmieni i do dziś nic. Kierownik mówi aby nie przychodzić w tych godzinach, a ja mówię ze termy mają służyć nam mieszkańcom a nie kierownikowi. Proszę o interwencję.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~okoń niezalogowany
21 września 2015r. o 18:27
Pobudowali tyle tych basenów ze połapać się nie mogą.
Teraz pewnie zasypią jakąś chemią ze dopiero skóra będzie piekła.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza