Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

SKRZYŻOWANIE na ul . Karola Miarki.

2820
#k1p nieaktywny
25 września 2015r. o 17:29
Rozmawiałam z kilkoma kierowcami poza forum. Każdy popiera ten sposób jazdy po skrzyżowaniu co ja i np. kolega powyżej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ja niezalogowany
25 września 2015r. o 17:31
alabaster72 napisał(a): Jaki znak widnieje jadąc od ul. Tyrankiewiczów? Czy jest to znak ustąp pierwszeństwa przejazdu, czy może ustąp pierwszeństwa przejazdu z wyłączeniem aut zawracających bądź skręcających z Miarki w stronę Bankowej i dalej? Nie bo nie ma takiego znaku, ustąp pierwszeństwa to ustąp pierwszeństwa i tyle a czy jadę prosto od strony Jeleniogórskiej czy zawracam na tym skrzyżowaniu to musisz mi ustąpić jadąc od Tyrankiewiczów.[img=1443192878_h52e5ll.jpg]
Zaznaczyłem jeszcze znak poziomy, wyraźny i chyba wszystkim wiadomo jak się na nim zachować. Należy ustąpić nadjeżdżającym z lewej strony, wszystkim.


alabaster72 ja pojadę z góry z Ty od Kubika i wjedź we mnie to zobaczymy czyja będzie wina . Dużo osób tam ma problemy z mysleniem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 września 2015r. o 19:25
~Kolizja napisał(a): Jeżeli przejeżdżam jako trzeci z wysepki w lewo i puszczam auto od Tyrankiewiczów
to staję na drodze głównej i zaraz mi w dupe wjadą z Karola Miarki !

To skrzyżowanie już ma około 2 lat i ruch na nim jest na czuja!

Brak widoczności przez kiosk,
Nie da się przepuścić pieszych na pasach bo blokuje się ruch z Karola Miarki
Nie da się skręcić w drogę gdzie jest PZU jeśli ktoś wyjeżdża !

ISTNA KPINA WŁADZ MIASTA, POLICJI, WYKONAWCÓW, PROJEKTANTÓW Z OBYWATELI


! ! ! !



Jedno auto to pół biedy. A gdyby tych aut z Tyrankiewiczów jechało 10 i wszystkie musisz przepuścić? W tym samym czasie od Miarki nadjeżdżają pojazdy i co wtedy?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 września 2015r. o 19:40
A dlaczego nikt nie wpadł na to że pierwszeństwo ustala się przed wjazdem na skrzyżowanie a nie na skrzyżowaniu? A to jest skrzyżowanie przesunięte. Dla zainteresowanych do poczytania Ustawa o drogach publicznych.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 września 2015r. o 20:15
~ napisał(a):
~Kolizja napisał(a): Jeżeli przejeżdżam jako trzeci z wysepki w lewo i puszczam auto od Tyrankiewiczów
to staję na drodze głównej i zaraz mi w dupe wjadą z Karola Miarki !

To skrzyżowanie już ma około 2 lat i ruch na nim jest na czuja!

Brak widoczności przez kiosk,
Nie da się przepuścić pieszych na pasach bo blokuje się ruch z Karola Miarki
Nie da się skręcić w drogę gdzie jest PZU jeśli ktoś wyjeżdża !

ISTNA KPINA WŁADZ MIASTA, POLICJI, WYKONAWCÓW, PROJEKTANTÓW Z OBYWATELI


! ! ! !



Jedno auto to pół biedy. A gdyby tych aut z Tyrankiewiczów jechało 10 i wszystkie musisz przepuścić? W tym samym czasie od Miarki nadjeżdżają pojazdy i co wtedy?


...to wtedy,że skręcając w lewo na skrzyżowaniu z drogą z pierwszeństwem przejazdu( K.Miarki) najpierw należy ustąpić pierwszeństwa jadącym drogą z pierwszeństwem (ul. K Miarki) a następnie skręcającym w prawo i jadącym prosto z ul. Tyrankiewiczów. Natomiast wyjeżdżający z ul. Tyrankiewiczów ma obowiązek ustąpić pierwszeństwa pojazdom jadącym ul.K.Miarki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 września 2015r. o 20:38
po ostatnim wyjaśnieniu zaczną omijac to niby rondo dla własnego bezpieczeństwa. ;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 września 2015r. o 20:40
~Ja napisał(a):
alabaster72 napisał(a): Jaki znak widnieje jadąc od ul. Tyrankiewiczów? Czy jest to znak ustąp pierwszeństwa przejazdu, czy może ustąp pierwszeństwa przejazdu z wyłączeniem aut zawracających bądź skręcających z Miarki w stronę Bankowej i dalej? Nie bo nie ma takiego znaku, ustąp pierwszeństwa to ustąp pierwszeństwa i tyle a czy jadę prosto od strony Jeleniogórskiej czy zawracam na tym skrzyżowaniu to musisz mi ustąpić jadąc od Tyrankiewiczów.[img=1443192878_h52e5ll.jpg]
Zaznaczyłem jeszcze znak poziomy, wyraźny i chyba wszystkim wiadomo jak się na nim zachować. Należy ustąpić nadjeżdżającym z lewej strony, wszystkim.


alabaster72 ja pojadę z góry z Ty od Kubika i wjedź we mnie to zobaczymy czyja będzie wina . Dużo osób tam ma problemy z mysleniem.

To moze ustal jeszcze ze jak jadę ze Zgorzelca to ty masz pierszeństwo a jak jadę z Nowogrodzca to ja :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4098
#wepo nieaktywny
25 września 2015r. o 22:04
~MIESZKANIEC-KIEROWCA napisał(a): I Ci nadmienię,że jestem kierowcą zawodowym z wieloma uprawnieniami i długoletnim stażem,a taka kawa na ławę nie jest mi potrzebna...
Urazić cię nie chciałem :) wiedz, że ja tu nie piszę żeby się wymądrzać ale znajomość przepisów RD to akurat moja działka od wielu lat więc próbuję objaśnić tym co nie wiedzą. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA Dni otwarte w Ultima