Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
W hołdzie Szarym Szeregom
211
skorn
26 września 2015r. o 23:33
Nie wiem czemu pamięć o historii miałaby stać w opozycji do patrzenia w przyszłość. Oczywiście myślę tu o sytuacjach, w których młodzi ludzie sami się organizują, a nie o jakichś spędach zainicjowanych przez prezydentów czy starostów.

Stefan, tak się akurat składa, że to prawicowcy i narodowcy pamietający o historii są jednocześnie tymi, którzy kontestują dzisiejszy system. To oni organizuja marsze przeciwsko emigrantom. Za to lewica, która historię ma gdzieś, przyklaskuje zdrajcom z PO i postępowcom z Brukseli, wyczekując "wzbogacanie kulturowego" od muslimów.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
26 września 2015r. o 23:40
Swojej historii nie szanują tylko najwięksi głupcy.......... :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 września 2015r. o 0:30
Miałem niedawno koszmarny sen. W niewielkim miasteczku odbywała się zbiórka harcerska. Rozwrzeszczani "druhowie" klną jak szewcy, przystawiają sobie nawzajem pistolet do głowy a "drużynowy" uciszając jednego z nich wrzeszczy "zamknij pysk!".
Na szczęście się obudziłem i nie musiałem dalej oglądać tej zbiórki. Ale czy to na pewno był tylko sen? Wiedzą to tylko ci, pożal się Boże "harcerze" obecni na tej zbiórce. No, ale oni przecież nie istnieją bo niemożliwe żeby harcerstwo już aż tak upadło w tym miasteczku z mojego snu. Na samo wspomnienie o tym ciśnie mi się na usta tylko jedno słowo: WSTYD!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 września 2015r. o 6:28
~ napisał(a): Miałem niedawno koszmarny sen.
Na szczęście się obudziłem i nie musiałem dalej oglądać tej zbiórki. Ale czy to na pewno był tylko sen? WSTYD!


Wstyd to jest gdy ktoś opowiada durne sny....... Myślisz że harcerz to laluś co nie potrafi dać w pysk...... Właśnie taki harcerz jako pierwszy stanie na barykadzie aby bronić swój dom, twój dom..... Ty się wstydź bo próbujesz oczernić inicjatywę z charakterem........
:> :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 września 2015r. o 7:30
skorn napisał(a):

Stefan, tak się akurat składa, że to prawicowcy i narodowcy pamietający o historii są jednocześnie tymi, którzy kontestują dzisiejszy system. To oni organizuja marsze przeciwsko emigrantom. Za to lewica, która historię ma gdzieś, przyklaskuje zdrajcom z PO i postępowcom z Brukseli, wyczekując "wzbogacanie kulturowego" od muslimów.


Ale czy harcerze (skauci?) i żołnierze to prawicowcy?
Harcerze i żołnierze mają w statucie obronę kraju na polecenie rządu, czy to prawicowego czy lewicowego.
Równie dobrze rząd może wysłać żołnierza do pacyfikacji narodowców a harcerza do pomocy w ośrodku muzułmańskim bo to jest przede wszystkim skaut.
Taki równie dobrze może witać muzułmanina na granicy.

To czy żołnierz i harcerz jest patriotą to się okaże w godzinach próby.
Na razie są to organizacje na posyłki pewnych ludzi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
315
#mir.ko nieaktywny
27 września 2015r. o 7:48
skorn napisał(a): władek, ty czasem nie chciałes być Niemcem? ; )
na podobnej zasadzie ty bronisz Kościół i nie koliduje to z tym ze jesteś niewerzacym :-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 września 2015r. o 7:52
rudy i zośka to ten tego
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 września 2015r. o 9:07
~ napisał(a):
~ napisał(a): Miałem niedawno koszmarny sen.
Na szczęście się obudziłem i nie musiałem dalej oglądać tej zbiórki. Ale czy to na pewno był tylko sen? WSTYD!


Wstyd to jest gdy ktoś opowiada durne sny....... Myślisz że harcerz to laluś co nie potrafi dać w pysk...... Właśnie taki harcerz jako pierwszy stanie na barykadzie aby bronić swój dom, twój dom..... Ty się wstydź bo próbujesz oczernić inicjatywę z charakterem........
:> :>


Uderz w stół a nożyce się odezwą! Chyba odezwał się jeden z tych "harcerzy" przynoszących wstyd harcerskiemu mundurowi :P :P :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.