Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

grzyby 2015

8250
#krzysztoforus2 nieaktywny
29 września 2015r. o 8:17
[img=1443507435_ttyi2ay.jpg]


trebień
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~t140 niezalogowany
29 września 2015r. o 8:44
czu wogóle zauwazyliście wysyp grzbów w okolicznych lasach
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 września 2015r. o 9:25
W czwartek wiaderko a w niedziele dwa wiadra na zbierałem w okolicach Osłej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 września 2015r. o 14:05
wielkiego wysypu nie ma ale można nazbierać jak się pochodzi

okolice parkoszowa
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 września 2015r. o 15:54
~ napisał(a): W czwartek wiaderko a w niedziele dwa wiadra na zbierałem w okolicach Osłej.


Chyba zartujesz sobie z ludzi !! !! !! Mieszkam w Gromadce bylam wczoraj w lesie i doskonale je znam - nie ma nic .Czasami trafi sie na trszke opieniek i do tego nie najswiezszych.Pozatym nic. Tu wielu ludzi zyje zezbieractwa grzybow i z kim sie nie rozmawia kazdy mowi ze nic a nic. Wiec czego nazbierale/as chrustu wiadro?

po takich wpisach ludzie jada kilometrami i sie zorczarowuja tylko.Nie mam jak cie sprawdzic ale smiem twierdzic ze jesli chodzi i o GRZYBY tomijasz sie z prawda.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 września 2015r. o 16:25
Może to takie malutkie zabawkowe wiaderka...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
351
#bambo nieaktywny
11 października 2015r. o 11:11
Był ktoś wczoraj albo dzisiaj - niby coś popadało ? ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13059
bajo4
11 października 2015r. o 12:52
~ napisał(a):
~ napisał(a): W czwartek wiaderko a w niedziele dwa wiadra na zbierałem w okolicach Osłej.


Chyba zartujesz sobie z ludzi !! !! !! Mieszkam w Gromadce bylam wczoraj w lesie i doskonale je znam - nie ma nic .Czasami trafi sie na trszke opieniek i do tego nie najswiezszych.Pozatym nic. Tu wielu ludzi zyje zezbieractwa grzybow i z kim sie nie rozmawia kazdy mowi ze nic a nic. Wiec czego nazbierale/as chrustu wiadro?

po takich wpisach ludzie jada kilometrami i sie zorczarowuja tylko.Nie mam jak cie sprawdzic ale smiem twierdzic ze jesli chodzi i o GRZYBY tomijasz sie z prawda.



Bo droga koleżanko trzeba było iść w odpowiednie miejsce :)
W Osłej przy autostradzie jest bardzo podmokły teren i podczas suszy tylko w takich miejscach można znaleźć grzybki :)

Zdięcie marnej jakości bo tel. robione


Dopisane 11.10.2015r. o godz. 12:49:




Dopisane 11.10.2015r. o godz. 12:51:




Dopisane 11.10.2015r. o godz. 12:52:

Coś ne mogę dodać zdjęcia :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.