Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Andrzej Duda w Bolesławcu??

9176
kc
3 października 2015r. o 19:48
Co, wstyd się przyznać : ) ? Sam się kiedyś wgadałeś biedaku i nawet nie pamiętasz : ).

Wklej jeszcze zdjęcie jakiejś dupy do kolekcji, jesteś w tym najlepszy : ).


Dopisane 03.10.2015r. o godz. 19:48:

~ napisał(a):
kc napisał(a): Nie pisałam.


Jak na razie to Ty tutaj dowalasz..... :]


Jak zacznę po każdym Twoim wpisie przesyłać Ci "buziolki" i pisać do Ciebie "Słodziaku" to śmiało możesz mi napisać , że coś ze mną jest nie tak.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3004
#masi nieaktywny
3 października 2015r. o 19:48
kc napisał(a): Co, wstyd się przyznać : ) ? Sam się kiedyś wgadałeś biedaku i nawet nie pamiętasz : ).

Wklej jeszcze zdjęcie jakiejś dupy do kolekcji, jesteś w tym najlepszy : ).

I jest diagnoza!!! Czuję się prześladowany :D

<b>elektrykabudowlana.pl</b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
3 października 2015r. o 19:51
masi napisał(a): I jest diagnoza!!! Czuję się prześladowany :D


:D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3004
#masi nieaktywny
3 października 2015r. o 19:55
kc napisał(a):
Jak zacznę po każdym Twoim wpisie przesyłać Ci "buziolki" i pisać do Ciebie "Słodziaku" to śmiało możesz mi napisać , że coś ze mną jest nie tak.

A teraz nie mogę? :D

<b>elektrykabudowlana.pl</b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
3 października 2015r. o 20:00
masi napisał(a): A teraz nie mogę? :D


Możesz : ). Jeśli to odpowiednio uargumentujesz, to obiecuję, że się zastanowię nad Twoimi obiekcjami co do mojej osoby : ).
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3004
#masi nieaktywny
3 października 2015r. o 20:03
Zrób sobie herbatę, wczytaj się w to co napisałaś ;) Arguemnty na talerzu :)
Na pewno do Ciebie dotrze, szybciej czy później, ale na pewno dotrze :)
Zawsze powtarzam, impulsywność potrafi zgubić ;)


<b>elektrykabudowlana.pl</b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
3 października 2015r. o 20:12
kc napisał(a):
~ napisał(a): W oczy czy nie..... Ale publicznie........ Mało tutaj takich drwin? Sama też nie jesteś lepsza..... Ale kamieniami rzucasz...... Żenada..... :>


Publicznie piszę o tym, że jakaś anonimowa tylda ma zaburzenia psychiczne : ). Straszne : ).

Gdyby to trwało chwilę, to można by uznać za żarty, po kilku miesiącach takiego pisania widać ewidentnie, że jest to jakaś obsesja. Dopisane 03.10.2015r. o godz. 18:52:Alter, czemu się nie zalogujesz ?


:D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 października 2015r. o 20:17
kc napisał(a):

Jak zacznę po każdym Twoim wpisie przesyłać Ci "buziolki" i pisać do Ciebie "Słodziaku" to śmiało możesz mi napisać , że coś ze mną jest nie tak.


Wszyscy tutaj slą sobie buziaki...... A ta ma z tym wielki problem
..... :/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza