Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

TLUMIKI-SPAWANIE

1799
#koehl nieaktywny
3 października 2015r. o 9:14
Gzie w Bolesławcu spawają tłumik...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 października 2015r. o 9:54
na zabobrzu , taki zakład w szopie jest z napisem u góry - Tłumiki- POLECAM
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~TŁUMIKI niezalogowany
3 października 2015r. o 10:09
tu zadzwon 792-177-322 boleslawiec
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1799
#koehl nieaktywny
3 października 2015r. o 14:28
~ napisał(a): na zabobrzu , taki zakład w szopie jest z napisem u góry - Tłumiki- POLECAM


ok po niedzieli jestem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 października 2015r. o 14:58
nigdy w życiu na zabobrzu spaprali mi robotę,że szok również nie polecam koło starego młyna papranina.Kolego popatrz na allegro teraz tłumiki są tanie nie opłaca się spawać,wiem przerabiałem to
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
3 października 2015r. o 20:30
A gdzie sprawdzą dobrze szczelność całego wydechu? Bo coś mi buczy a tłumiki nowe
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~TŁUMIKI niezalogowany
3 października 2015r. o 21:03
tu zadzwon 792-177-322 Boleslawiec POLECAM
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bogdan niezalogowany
4 października 2015r. o 6:02
tłumików się nie spawa tylko wymienia ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza