Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

do rodziców młodego kierowcy

~ niezalogowany
6 października 2015r. o 8:03
Jeżeli jesteś rodzicem chłopca który jechał dziś do szkoły granatowym golfem DBL vx7. POROZMAWIAJ Z SYNEM.na ulicy wzdłuż boiska I LO mocno przekroczył prędkość, przed 8 ta droga przez przejścia przechodzi wielu młodych ludzi.Tez się spieszą. Mogą nie zauważyć tak pedzacego auta
Na 1000- lecia za chwile ten sam kierowca na trzeciego wyprzedza na podwójnej linii.Nie ma jeszcze 8.zdazyl do szkoły! Wjechał w uliczkę jak do Tesco.wielokrotnie stworzył dziś zagrożenie na drodze.Rano tymi trasami dzieci idą do szkół. Czasami lepiej się kilka minut nawet spóźnić nóż tworzyć sytuacje ,po których wspomnienia nie będą dla nikogo miłe. Rodzice! Kupując dziecku auto myślcie tez o tym czy emocjonalnie jest na to gotowe.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~egzorcysta niezalogowany
6 października 2015r. o 9:51
Golf III to stan umysłu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 października 2015r. o 10:06
Proponuję poinformować Policję o jego popisach jeżeli znasz tablice i wygląd tego gogusia. Może następnym razem się zastanowi bo głupota niektórych uczestników dróg poraża.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 października 2015r. o 10:45
Zgłoś to na policję koniecznie! Może uratować to zdrowie lub nawet życie jakiemuś dziecku, jeśli w porę zareagują odpowiednie służby i mądrzy rodzice. Nawet w jego szkole można powiedzieć.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 października 2015r. o 11:01
~ napisał(a): Proponuję poinformować Policję o jego popisach jeżeli znasz tablice i wygląd tego gogusia. Może następnym razem się zastanowi bo głupota niektórych uczestników dróg poraża.


Niestety twarz kierowcy i pasażera "śmigała" zbyt szybko.Kierowca nie był sam, a koledzy chyba dopingują bardziej niż powstrzymają przed brawura . Mam nadzieję , że ktoś ze znajomych przeczyta post i po prostu porozmawia. Nie mam kamerki w aucie. Może ktoś z Was zna tę rodzinę. Porozmawiajcie z nimi.
Po ludzku .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 października 2015r. o 11:10
Mimo wszystko zgłoś na Policję. Jesteś przekonana o tym, że to młoda osoba więc kierowca nie będzie miał zbyt wielu powodów do wykrętów. Z pewnością koledzy dopingowali go na zasadzie...stary, pokaż jaja a wszystkie laski Twoje. Nie dziwi później brawurowa jazda w okolicach szkół. Nie wiem jak na to patrzą młode dziewczyny ale dla tych które ja osobiście znam jest to czysta głupota, która przynosi skutek odwrotny od zamierzonego.
Wczoraj jadąc z Jeleniej widziałem leszcza jadącego Yarisem z kumplami na Lubańskich numerach - też granatowym. Ile on przepisów złamał jadąc za mną a później przede mną to zabraliby mu prawo jazdy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~WIKI niezalogowany
6 października 2015r. o 11:22
Niestety to norma wśród Dresiarzy z czapeczką na pale ....wystarczy chwile postać na światłach .........przez chwile .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~drzewa niezalogowany
6 października 2015r. o 12:32
drzewa juz zaczęły pogoń za młodą "gwiazdą "
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.