Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Villaro zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Dwie osoby ranne po zderzeniu trzech samochodów
~ niezalogowany
7 października 2015r. o 13:55
Przeprasza ale o co Wam chodzi z tym moim wpisem ? Kogoś obraziłem ? Nie wiedziałem, że ktoś uciekał a tu taka agresja...jeżeli sprawcą jest osoba nieodpowiedzialna na drodze to dobrze, że niewinnym ludziom nic się nie stało choć zostały niestety ranne.
A Wy wyluzujcie, nie miałem zamiaru ani nikogo obrazić ani nie było sarkazmu z mojej strony. Zdziwiło mnie zdarzenie gdyż ruch w tym miejscu jest bardzo powolny i nie zdarzają się tutaj na ogół wypadki.
Jak widać na forum niczego nie można napisać bo zaraz straszą nie wiadomo za co.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 października 2015r. o 13:58
Ja bym się tak nie przejmował. Bez napinki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~niki niezalogowany
7 października 2015r. o 14:06
~ napisał(a): Przeprasza ale o co Wam chodzi z tym moim wpisem ? Kogoś obraziłem ? Nie wiedziałem, że ktoś uciekał a tu taka agresja...jeżeli sprawcą jest osoba nieodpowiedzialna na drodze to dobrze, że niewinnym ludziom nic się nie stało choć zostały niestety ranne.
A Wy wyluzujcie, nie miałem zamiaru ani nikogo obrazić ani nie było sarkazmu z mojej strony. Zdziwiło mnie zdarzenie gdyż ruch w tym miejscu jest bardzo powolny i nie zdarzają się tutaj na ogół wypadki.
Jak widać na forum niczego nie można napisać bo zaraz straszą nie wiadomo za co.


Spoko gościu uważam, że Twój wpis jest OK tylko ludzie jacyś nerwowi.
A co do pukania to wiesz jak przyjdzie ochota na pukanie to nie ważne miejsce i czas ;-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~fiki niezalogowany
7 października 2015r. o 14:07
Te Twoje komentarze przy każdym temacie z rodem są już żenujące .......twój mózg zna tylko to jedno słowo " Rondo".
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~to napiecie niezalogowany
7 października 2015r. o 14:10
związane z tym że nasza Pani Premier Beata Szydło krązy ....nasze słoneczko nasza nadzieja nasza opatrzność
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 października 2015r. o 14:35
Dopiero po wpisie niki pojąłem, że prawdopodobnie chodzi o słowo puknąć. Dziwne skojarzenia wywołuje to słowo ale tej agresywnej osobie nie przyszło do głowy, że chodziło mi o zderzenie w tym miejscu bo szczerze powiedziawszy nie przypominam sobie tutaj wypadku.
Trochę pogody ducha ludzie...wiem, że żyjemy w ciężkich czasach i udzielają się nam nerwy z powodu tej ciągłej gonitwy ale nie możemy każdego traktować złowrogo i jak pewnego wroga ze złymi zamiarami.
Osobom, które ucierpiały w tym zdarzeniu życzę szybkiego powrotu do domu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 października 2015r. o 14:44
~fiki napisał(a): Te Twoje komentarze przy każdym temacie z rodem są już żenujące .......twój mózg zna tylko to jedno słowo " Rondo".


To może zamiast ronda trzeba wyciąć wszystkie drzewa?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~fenix niezalogowany
7 października 2015r. o 14:53
~ napisał(a):
~fiki napisał(a): Te Twoje komentarze przy każdym temacie z rodem są już żenujące .......twój mózg zna tylko to jedno słowo " Rondo".


To może zamiast ronda trzeba wyciąć wszystkie drzewa?


O to, to, to! Wyciąć drzewa ... I zrobić rondo!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.