Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

BolecAlbum: Natan - syn Państwa Dominik. Data ur.: 22.06.2014r., waga: 3300g, wzrost: 54cm (zdjęcie nr 19634)

~ niezalogowany
4 sierpnia 2014r. o 20:51
~ napisał(a): niż np Marian albo Heniek czy Czesiek ,jakoś mi te imiona nie pasują do małych dzieciaków.


Przez zdecydowaną większość życia nie będzie przecież dzieciaczkiem! :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 sierpnia 2014r. o 12:16
~ napisał(a):
~ napisał(a): niż np Marian albo Heniek czy Czesiek ,jakoś mi te imiona nie pasują do małych dzieciaków.


Przez zdecydowaną większość życia nie będzie przecież dzieciaczkiem! :>





Być może ,ale dorosłemu tez się należy jakieś zdrobnienie i czułość. ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 sierpnia 2014r. o 15:51
~ napisał(a): Być może ,ale dorosłemu tez się należy jakieś zdrobnienie i czułość. ;)


Przecież napisałaś , że jakoś nie pasuje do dzieciaczków, nic nie wspomniałaś o dorosłym Maniusiu, Czesiu i Heniu!! :>

Cytat Twojej wypowiedzi poniżej!:>

~ napisał(a): niż np Marian albo Heniek czy Czesiek ,jakoś mi te imiona nie pasują do małych dzieciaków.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 sierpnia 2014r. o 23:33
~ napisał(a):
~ napisał(a): Być może ,ale dorosłemu tez się należy jakieś zdrobnienie i czułość. ;)


Przecież napisałaś , że jakoś nie pasuje do dzieciaczków, nic nie wspomniałaś o dorosłym Maniusiu, Czesiu i Heniu!! :>

Cytat Twojej wypowiedzi poniżej!:>

~ napisał(a): niż np Marian albo Heniek czy Czesiek ,jakoś mi te imiona nie pasują do małych dzieciaków.




No bo nie pasują do maluchów i już,do starego można powiedzieć Maniek ,Czesiu czy Heniu ,ale żeby malutki synek Był Maniuś to jakoś mi się niekoniecznie podoba ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
11 sierpnia 2014r. o 20:10
~ napisał(a): No bo nie pasują do maluchów i już


Jak masz na imię?? :)

Nie pasuje mi do takiej starej baby i JUŻ! :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 sierpnia 2014r. o 11:29
~ napisał(a):
~ napisał(a): No bo nie pasują do maluchów i już


Jak masz na imię?? :)

Nie pasuje mi do takiej starej baby i JUŻ! :>





Z czego wnosisz ,że jestem "starą babą",a może jestem młodym chłopem?Poza tym jak ci może nie pasować moje imię powiedzmy jako starej baby ,skoro go nie znasz?Bełkoczesz jak po dragach :D :D :P .Pozdro.Zbierz się do kupy i 3-m własnej du,y. :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 sierpnia 2014r. o 19:24
Niezależnie od tego, jak mu na imię - jest śliczny :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo