Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Wiesz kto jest na zdjęciu?
~JaWiem! niezalogowany
2 września 2015r. o 10:31
~ napisał(a):
~JaWiem! napisał(a): Wiem kto to. Wiem, ale nie powiem.

Do prokuratury. Proszę sprawdzić IP autora wpisu . oskarżam go o ukrywanie przestępcy. Jeśli to żart to o utrudnianie śledztwa.


A ja oskarżam Cię o pomówienie wobec osoby przedstawionej na zdjęciu!
Przestępcy?? W artykule wyraźne jest napisane, że monitoring zarejestrował
PRAWDOPODOBNEGO sprawce. Nie słyszałeś może o domniemaniu niewinności?

A tak na przyszłość radzę zainwestować w lepszej jakości monitoring,
lub bardziej czujny personel :)
bo sądząc po bulwersacji mam przyjemność z właścicielem obrabowanego
sklepu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~całkiem niezła jakość niezalogowany
2 września 2015r. o 11:07
To nie jest kamera telewizyjna tylko przemysłowa. jakość jest naprawdę dobra, gorzej z umieszczeniem kamery, która powinna rejestrować wchodzące osoby trochę niżej. Mam nadzieję, że policja dorwie dziada.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 września 2015r. o 11:54
~całkiem niezła jakość napisał(a): To nie jest kamera telewizyjna tylko przemysłowa. jakość jest naprawdę dobra, gorzej z umieszczeniem kamery, która powinna rejestrować wchodzące osoby trochę niżej. Mam nadzieję, że policja dorwie dziada.


Bo ta kamera miała za zadanie monitorować co robi personel, a nie klient. Czy personel nie kradnie kasy, co robi na stanowisku pracy, czy nie podjada chrupek, nie "opierdziela się" zamiast sprzątać w wolnej chwili ...Usytuowanie kamery daje podstawę do takiego domysłu, chyba że macie inne zdanie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 września 2015r. o 13:10
Jest tak jak napisales, to jeden z przypadkow jak Pan i wladca umiescil tak kamere zeby obserwować swojego niewolnika czy czasem wlasnie chrupek nie je lub nie kradnie jego pieniedzy bo przeciez wszyscy to zlodzieje, oprócz pracodawcy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Adi niezalogowany
2 września 2015r. o 20:05
Tak w ogóle to ile ukradł?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza