Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAZapraszamy
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Wręczono nagrody za promocję miasta
~~G 25 marca 2017r. o 16:20
Presytent kończy w przyszłym roku wieloletnią kadencję.Historia i służby go ocenią.Impreza wręczania nagród szefa miasta sprała się i wypłowiała.Trzeba wymienić ekipy by było inaczej, lepiej. Prezes to przewidział i wprowadził kadencyjność.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Janek 25 marca 2017r. o 16:32
Zastawia brak wśród nagrodzonych siatkarskiej drużyny BTS Elektros, trenera i prezesa?. Chyba zasłużyli na nagrody.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ a o nim zapomielście? 27 marca 2017r. o 13:07
http://.../boleslawiec/wiadomosc/dc0/ks-golebiowski-boleslawiec-jest-szmatlawy

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza