Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Reklama w Portalu i Gazecie Bolec.Info

(Bolec.Info)
Dziękujemy za zainteresowanie ofertą reklamy na łamach serwisu internetowego Bolesławiec w sieci – Bolec.Info.

Bolec.Info - portal aktywnych bolesławian

Serwis Bolesławiec w sieci - Bolec.Info powstał w marcu 2004 roku. Miejski vortal od początku stał się wiodącym serwisem informacyjnym regionu bolesławieckiego i do dzisiaj utrzymuje czołową pozycję pod względem oglądalności i aktywności czytelników.

Bolesławiec w sieci – Bolec.Info to obecnie najbardziej dynamiczny i najszybciej rozwijający się serwis internetowy piszący o Bolesławcu i okolicach.

Nasi Czytelnicy nie tylko obserwują lokalne życie i biorą czynny udział w dyskusjach, ale także poszukują i dostarczają wszelkiego rodzaju usługi i towary za pośrednictwem systemu ogłoszeń drobnych. To także Państwa potencjalni klienci!

Dlaczego warto reklamować się na Bolec.Info?

  • coraz więcej transakcji zawieranych jest poprzez Internet, co powoduje, że coraz większa rzesza klientów poszukuje usług i towarów za pośrednictwem sieci Web

  • Bolec.Info jest liderem wśród lokalnych serwisów internetowych obejmujących teren powiatu bolesławieckiego: codziennie udostępniamy ponad 2000 ogłoszeń drobnych - to kilka razy więcej niż inne lokalne serwisy; miesięcznie notujemy ponad 2 miliony odsłon naszych stron - to ponad o wiele więcej niż serwisy konkurencyjne;

  • tygodniowo strony Bolec.Info odwiedza blisko 25-30 tysiący unikalnych użytkowników.


OFERTA REKLAM w Portalu Bolec.Info

W ramach naszej oferty proponujemy następujące typy (rozmiary) banera reklamowego:

  • Baner Podwójny Poziomy Max o wymiarach 1200x200 pikseli (w górnej części serwisu)

  • Baner Poziomy Max o wymiarach 1200x100 pikseli (w górnej części serwisu)

  • Baner Lewy Mały o wymiarach 250x100 pikseli (w lewej kolumnie serwisu)

  • Baner Prawy Duży o wymiarach 175x200 pikseli (w prawej kolumnie serwisu)


Poniższa makieta pokazuje, jak nasze banery rozmieszczane są w serwisie (kliknij, aby powiększyć):
Bolec.Info - zdjęcie

W odróżnieniu od innych lokalnych serwisów na Bolec.Info nie tylko cena jest konkurencyjna: bannery wyświetlane są w minimalnym systemie rotującym – gwarantowane wyświetlanie przy minimum co drugiej odsłonie strony.

Przy dłuższych okresach emisji udzielamy atrakcyjnych rabatów. Możliwe są również inne formy promocji – do uzgodnienia. SPRAWDŹ NASZE CENY

Jesteśmy do Państwa dyspozycji.
Aby poznać szczegóły naszej oferty reklamowej wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie, drogą mailową ([email protected]) lub wypełniając formularz w serwisie obsługi moj.Bolec.Info. Nasz konsultant także chętnie spotka się z Państwem, aby przedstawić naszą ofertę i odpowiedzieć na wszelkie Państwa pytania.


Dział Reklamy Bolec.Info
Bolec.Info Marcin Marczewski

tel. +48 693 375 950
tel. +48 693 375 799
e-mail: [email protected]

Nasi Czytelnicy = Twoi klienci

Aktywność naszych Czytelników poszukujących oraz dostarczających usługi i produkty na lokalnym rynku jest najwyższa wśród lokalnych portali internetowych piszących o Bolesławcu i okolicach. Świadczy o tym m.in. liczba ogłoszeń dostępnych w portalu Bolec.Info każdego dnia (około 3000), a także ilość firm, które zdecydowały się wpisać do naszego Katalogu firm.

REKLAMA Dekoracje