Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Do pierdla z przytupem
~~taka prawda niezalogowany
wczoraj o 3:20
Hej, PiSowskie lachociagi, wyżyliście się już ? .No ja wiem, iż przykro patrzeć, jak wasze bożyszcza ustawiają się w kolejce do pierdla... A długa ta kolejka będzie... Prezydent zaś niedługo się zmieni i nie będzie miał kto ułaskawiać... Co zaś z nimi prawdziwi ludzie w pierdlu zrobią to chyba wszyscy wiemy... Wam pozostaje coraz głośniejsze wycie do księżyca,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Blond Rozmaryn niezalogowany
wczoraj o 3:45
~~taka prawda napisał(a): iż przykro patrzeć




Człowieku, iż przykro patrzeć? No co ty, ja tam się bawię przednio haha, jeszcze komizmu tych wszystkich PiSowskich spazm dodaje tytuł tego artykułu... "do pierdla z przytupem" xDDD
Panie Bernardzie, tytuł naprawdę zajefajny i szanuję za niego :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Perłowa Krokosmia niezalogowany
wczoraj o 3:57
WIJA sie jeszcze jak piskorze ale petla sie powoli zaciska SYPIA ludzie widza
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bandyta niezalogowany
wczoraj o 9:04
W 2018 roku Ziobro szantażował Ministerstwo Finansów w rządzie PiS, że jeśli nie znajdą się środki dla OSP w okręgach z których startują posłowie Solidarnej Polski to zablokuje środki na programy, które mają zapobiegać przyczynom wypadków, dzięki wzmocnieniu widoczności na drodze dzieci❗️Oni stawiali pieniądze nad życie naszych dzieci!
Panie Ziobro.
"Są tacy, to nie żart,
dla których jesteś wart
mniej niż zero."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Perłowa Krokosmia niezalogowany
8 godz. 3 min. temu
ZOSTAWCIE bidoka on jest chory a ci co im zniszczyl zycie niech poprostu zapomna .oj tam nic sie nie stalo
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Oliwkowy Bratek niezalogowany
6 godz. 52 min. temu
~~taka prawda napisał(a): Hej, PiSowskie lachociagi, wyżyliście się już ? .No ja wiem, iż przykro patrzeć, jak wasze bożyszcza ustawiają się w kolejce do pierdla... A długa ta kolejka będzie... Prezydent zaś niedługo się zmieni i nie będzie miał kto ułaskawiać... Co zaś z nimi prawdziwi ludzie w pierdlu zrobią to chyba wszyscy wiemy... Wam pozostaje coraz głośniejsze wycie do księżyca,


Dobrze że gnomie nie należysz do tych prawdziwych ludzi , wiem , wiem też
zostałeś skrzywdzony wielokrotnie
pod prysznicem przez prawdziwych
ludzi , cóż życie ..!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ołowiany Przypołudnik niezalogowany
5 godz. 25 min. temu
30 maja 2018 r. Zbigniew Ziobro pisał do Ministerstwa Finansów: "Zawieszam programy, które mają zapobiegać przyczynom wypadków, dzięki wzmocnieniu widoczności dzieci na drodze". Powód? Resort finansów nie chciał dołożyć pieniędzy dla OSP w gminach, w których startowali kandydaci jego partii.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.