Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

~~Ciemnopomarańczowa Scewola niezalogowany
wczoraj o 8:25
~~taka prawda napisał(a): Nigdy po 1989 roku nie było większych powodów do gruntownych zmian w TVP niż teraz. Nigdy też nie było większego mandatu społecznego milionów Polek i Polaków oczekujących powstania prawdziwie publicznej i wiarygodnej polskiej telewizji. Kurski i Matyszkowicz pokazali nam, jak strasznie obrzydliwym, ale też skutecznym, propagandowym narzędziem może się stać telewizja rządowa w rękach partyjnych komisarzy. Udowodnili, że nawet koncerty, programy rozrywkowe czy seriale mogą służyć partii i 'jedynie słusznej', narodowo-socjalistycznej ideologii pod dyktando szeregowego posła Kaczyńskiego.

kiedyś na potrzeby Goebbels wprowadził do niemieckich domów radio -volksempfanger..to ono miało za zadanie ogłupić naród...
po latach w jego ślady poszedł jacuś ''ciemny lud'' i robiąc z tv to co kiedyś Joseph ...
otumanił swoich odbiorców...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Strażnik ZK niezalogowany
wczoraj o 8:35
gnido gliński będziesz siedział
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brawo PiS niezalogowany
1 godz. 23 min. temu
2 miesiące po wyborach a cena paliwa wciąż 5,99
Brawo Obajtek.
Brawo PiS.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Posiwiały Zimowit niezalogowany
1 godz. 10 min. temu
~~Strażnik ZK napisał(a): gnido gliński będziesz siedziałRazem z Tobą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Krzywomordy niezalogowany
55 min. temu
~~Posiwiały Zimowit napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Strażnik ZK napisał(a): gnido gliński będziesz siedziałRazem z Tobą.


Ssij posiwiały, nie przestawaj.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA MediaExpert zaprasza