Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Co z poparciem dla PiS?

~~Olo 13 godz. 42 min. temu
Twoje PZPR, często sięgasz swoją stęsknioną pamięcią?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Yebac pis 13 godz. 21 min. temu
Ja kocham generała jaruzelskiego .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonkawożółty Rabarbar 13 godz. 18 min. temu
~~Yebac pis napisał(a): Ja kocham generała jaruzelskiego .


Jak sam sobie laskę zrobisz ,to uwierzę w to co piszesz .

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~xyz 10 godz. 6 min. temu
~~Zielonkawożółty Rabarbar napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Yebac pis napisał(a): Ja kocham generała jaruzelskiego .


Jak sam sobie laskę zrobisz ,to uwierzę w to co piszesz .A ja uwierzę jak ty mu obciągniesz .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pannazdzieckiem 2 godz. 22 min. temu
Cicha bohaterka ostatnich dni — szefowa Trybunału Konstytucyjnego Julia Przyłębska. Partia władzy stawia przed nią zadanie: w serii orzeczeń ma wyprowadzić Polskę poza jurysdykcję unijnego Trybunału Sprawiedliwości (który sądzi spory między instytucjami UE, a państwami członkowskimi). Dzielna pani Julia już odegrała preludium — oznajmiła oto, że nie obowiązuje Polski, Trybunału Konstytucyjnego i jej samej orzeczenie Europejskiego Trybunału Praw Człowieka (czyli działającego przy Radzie Europy sądu, gdzie obywatel może się sądzić z państwem). Poszło o trawę, dziki i jej dawnego protegowanego, który trawą i dzikami się zajmował. Pani Julia rozstrzygnęła sprawę trawy i dzików sięgając wprost po bliskie jej sentencje łacińskie — lubiane zresztą przez prezesa PiS. „Wyrok ETPC został wydany bez podstawy prawnej, z przekroczeniem przez ETPC powierzonych mu kompetencji, i stanowi bezprawną ingerencję w krajowy porządek prawny, z tych powodów musi być uznany za wyrok nieistniejący (sententia non existens)”. A co będzie, gdy pani Wolfgangowa będzie się wypowiadać nie o trawie i dzikach a o relacjach Polski z Unią Europejską? Stary sklerotyk zamknie granice ,paszporty pozabiera dzielnicowy na komendę MO .Unia zablokuje kasę ,zostaniemy z gołą dudą a winnym tego będą wg. TVP Niemcy i Tusk .I 100% PISowskich prymitywów łyknie te bzdety jak kazanie księdza pedofila .
.Najciekawsze dopiero przed nami.

Muszę pić ,na trzeźwo nie kumam że jest w kraju 35% de- bili ,którzy wierzą że Stary Dziad swoje pieniądze rozdaje biednym i nieporadnym ,tak z głębi serca.Zobaczcie jak rosną ceny ,nie truskawek ale paliwa ,stali i prętów ( 300%) ,styropianu (50%) ,drewna i płyt (200%) ,kruszyw ,betonu .mieszkań ,mięs i chleba .Prądu nie bo Sasin zapewniał że nie będzie podwyżek ( na razie 23%).
Inflacja 5% ale was gołodupców to nie dotyczy ,groszem nie śmierdzicie to i nic nie tracicie .
Oglądajcie TVP info ,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pannazdzieckiem j 1 godz. 42 min. temu
Jeszcze raz przypominam login Panna jest zarezerwowany . Sk.u.r.wy.s.yń .stwem jest podszywać się .

Dobranoc ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Horus 57 min. temu
Ile razy pisałeś swoje posty podpisując je Horus?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Precz z trutniami 39 min. temu
z tym podpisem wiedz gdzie się masz udać - bolec info .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się w tym temacie
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.