Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Polska - rzeczywistość i absurdy

~~pytanie 1 niezalogowany
21 lipca 2024r. o 5:58
Czy Solidaruchy dalej mają 1zł rabatu na paliwie w Orlenie ???
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złodziej i kłamca smoleński niezalogowany
21 lipca 2024r. o 6:24
Ruski szpieg macierewicz i jego tajemnice.
— Wysyłanie oficerów na wariograf stało się właściwie powszechne. Jak chcieli kogoś udupić, to go najpierw o coś oskarżali. Jak nie chciałeś przepaść, to mówili, że musisz iść na druty. Mieliśmy wtedy dwa wyjścia — ujawnia jeden z oficerów. W książce pt. "Armia w ruinie" autorstwa dziennikarki Onetu Edyty Żemły wojskowi opowiadają o wstrząsających kulisach funkcjonowania armii w czasach Prawa i Sprawiedliwości. Przedstawiają m.in. historię generała, który tuż po tym, jak skompromitował się na oczach Andrzeja Dudy i Antoniego Macierewicza w zaskakujący sposób zaczął piąć się w górę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Dekoracje
REKLAMAMrowka zaprasza