Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Zapraszamy
BolecFORUM Nowy temat

PiS -- JAKO STAN UMYSŁU

~~osiem gwiazdek 1 godz. 5 min. temu
https://tvn24.pl/swiat/ukraina-rosyjskie-wojska-na-granicy-europejskie-kraje-deklaruja-pomoc-dla-kijowa-5567514

Polska armia jest tak rozbrojona, zrujnowana i ośmieszona przez pis że ani patyków ani karabinów ani nawet butów nie możemy wysłać Ukrainie. A nasi żołnierze strzegący granicy rękawiczki i śpiwory kupowali w Decathlonie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~1 gwiazka 55 min. temu
Firma zięcia Tuska otrzymała od 2020 roku 1,5 mln.zł pomocy od rządu PiS, dlatego mógł swojej żonie kupić skromny prezent, torebkę za 5,7 tys. dolarów. A teściu jeździ po Polsce i troszczy się "czy zwalniać ludzi czy podnosić ceny".
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~wystarczy nie kraść 32 min. temu
~~1 gwiazka napisał(a): Firma zięcia Tuska otrzymała od 2020 roku 1,5 mln.zł pomocy od rządu PiS, dlatego mógł swojej żonie kupić skromny prezent, torebkę za 5,7 tys. dolarów. A teściu jeździ po Polsce i troszczy się "czy zwalniać ludzi czy podnosić ceny".


Rogaczu ,rząd PIS ma swoje pieniądze ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~1 gwiazka 28 min. temu
~~wystarczy nie kraść napisał(a):
Ktoś napisał: ~~1 gwiazka napisał(a): Firma zięcia Tuska otrzymała od 2020 roku 1,5 mln.zł pomocy od rządu PiS, dlatego mógł swojej żonie kupić skromny prezent, torebkę za 5,7 tys. dolarów. A teściu jeździ po Polsce i troszczy się "czy zwalniać ludzi czy podnosić ceny".


Rogaczu ,rząd PIS ma swoje pieniądze ?


Ma i rozdaje takim i podobnym lemingom
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~pis to zdrajcy i oszuści 24 min. temu
pisowscy bandyci muszą zostać rozliczeni a majątki ich i ich rodzin rodzin zostaną odebrane na pokrycie części długów których i tak nie spłacimy przez kolejne 200 lat
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się w tym temacie
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.