Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Okaleczone drzewa przy Lubańskiej. Czytelniczka oburzona, Zarząd Dróg Powiatowych twierdzi, że dba o bezpieczeństwo
~~Gosc niezalogowany
13 lipca 2025r. o 12:00
Wystarczy spojrzeć na przystanek MZK przy murze nekropolii. ul. Śluzowa Ten czerwony blaszak to najgorszy przystanek w dolnoslaskiem. Jak wam nie wstyd. Ludzie na groby przyjeżdżają z całej Polski a nawet z zagranicy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czytelnik niezalogowany
13 lipca 2025r. o 20:43
Wielu kierowców ma uszkadzać sobie auta, bo jedna czytelniczka jest oburzona. Proponuję aby takie osoby znalazły sobie pracę, hobby dające satysfakcję i spełnienie się co przyczyni się do zbudowania ich własnego szczęścia. Gdy staną się szczęśliwi sami w sobie to przestaną zatruwać życie innym za inni też ich pokochają.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~dendrolog wioskowy niezalogowany
14 lipca 2025r. o 8:00
~~Żółtopomarańczowy Wiciokrzew napisał(a): Patrząc na komentarze to chyba same dzieciaki się wypowiadają które nie mają co robić. Ciekawe kiedy zaczniecie myśleć bardziej odpowiedzialnie za środowisko i zobaczycie że ścięte gałęzie nie zagrażały drodze.


Jakby Ci gałąź spadła na głowę to wtedy by przeszkadzało?
Nie róbmy afery o nic. Te drzewa nie zostały wycięte a tylko przycięte.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~TL niezalogowany
16 lipca 2025r. o 17:00
Jak by autorka jeździła samochodem, to wiedziała by że gałęzie-odrosty- przeszkadzały, a od kiedy ptaki zakładają gniazda pod drzewem ??? raczej na drzewie!!!, wysoko !!!
Zaletą jest że teraz wygląda estetycznie, widać dbałość.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brudnożółta Frezja niezalogowany
17 lipca 2025r. o 7:41
Zamiast sprawdzić, dlaczego to zrobiono - od razu oburzenie. Może warto docenić, że Zarząd Dróg naprawdę zadbał o widoczność i nie czekał aż coś się wydarzy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.