Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Najobszerniejszy i najdokładniejszy test alergiczny ALEX² - sprawdź co dokładnie Cię uczula
BolecFORUM Nowy temat

Uważaj ...'szatan' jest wszędzie i atakuje :)

~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
7 godz. 13 min. temu
~~Brunatny Tytoń napisał(a): Abp Gądecki nie chciał przekazać sądowi tajnych akt.

Dalsza część twojego wpisu wyraźnie przeczy tezie, postawionej w pierwszym zdaniu.
Podszywaczu ty :-P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ZABLOKOWANY niezalogowany
7 godz. 6 min. temu
palce ci odpoczęły? ;D
ja nie stawiam tez...ja podaję ci fakty...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatny tytoń niezalogowany
7 godz. 1 min. temu
Wrocław. Nocne dyżury przy pomniku Jana Pawła II
"Parafianka słyszała rozmowę kilku młodych mężczyzn umawiających się na zniszczenie naszego pomnika św. Jana Pawła II. Usiłowanie zniszczenia może nastąpić w pobliżu daty 2 kwietnia" – takiej treści informacja znalazła się w ostatnią niedzielę wśród ogłoszeń duszpasterskich parafii św. Maksymiliana Kolbego we Wrocławiu.

W związku z tym Rada Parafialna zaproponowała wprowadzenie nocnych dyżurów przy pomniku. Jak poinformowano, chętni na podjęcie czuwania przy pomniku Jana Pawła II mogą zgłaszać się do zakrystii. "Węzeł sanitarny będzie dostępny, jak również herbata i kawa. Proponujemy w nocy 2 zmiany: 24:00 – 3:00 i 3:00 – 6:00" – czytamy dalej.

Jak oceniono, potrzebne jest ok. 30 chętnych – wówczas na każdego przypadnie jeden dyżur w tygodniu. Parafia zainstalowała również dodatkową kamerę monitoringu skierowaną na pomnik, a o podsłuchanej rozmowie poinformowała policję.''

szukają chętnych więc ruszaj ...potraktuj to może jako ''pielgrzymkę '' ;D
Brunatny to nie to samo co Brunatnoszary więc się nie podniecaj ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.