Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA JAWA zaprasza!
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Policjanci odzyskali samochód, który przywłaszczył sobie były pracownik firmy
~~Złocistobrązowa Stokrotka niezalogowany
28 listopada 2023r. o 2:34
Bandyta
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązowy Głóg niezalogowany
28 listopada 2023r. o 7:48
Ile jeszcze społeczeństwo będzie utrzymywać więzienia? Dlaczego skazani sami nie utrzymują swoich bandyckich mord a dodatkowo jeszcze powinni pracować na społeczeństwo! A tak idzie sobie jeden z drugim do ciepłego, żarcie ma, wszytsko w d...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Hebanowa Serduszka niezalogowany
28 listopada 2023r. o 9:23
~~Złocistobrązowa Stokrotka napisał(a): Bandyta

Krzychu to wszystko to Ty?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.