Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Kolizja na Al. Tysiąclecia
7878
#ojciec nieaktywny
18 maja 2013r. o 2:43
pogadali...popiepszyli... ważne że wszyscy zdrowi...ale chyba jasiu ma coś z głową...luknijcie na avatar...nikt normalny nie ma takiego...Jasiek...jesteś debeściak...... Pozdro dla ludzi z Bolca.

Zmoderowano 18.05.2013 godz.18:22 - powód: za dużo kropek (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2951
#Anonim2951 nieaktywny
18 maja 2013r. o 7:18
ojciec napisał(a): ...ale chyba jasiu ma coś z głową...luknijcie na avatar...nikt normalny nie ma takiego...


Faktycznie "popieprzyłeś" sobie ojciec.
Jeżeli nie wiesz kogo przedstawia avatar Jasia82 oraz z jakiego filmu pochodzi, to bądź tak uprzejmy i nie rób z siebie głupka.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7878
#ojciec nieaktywny
18 maja 2013r. o 10:21
Stary jestem i wiem kogo przedstawia avatar...(...) Może nie mam racji że policja ma dawać przykład w każdej chwili swojej służby? Pisanie papierków nie pozwala na byle jakie parkowanie, choćby to był nawet wypadek.

Zmoderowano 18.05.2013 godz.18:22 - powód: słownictwo (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2951
#Anonim2951 nieaktywny
18 maja 2013r. o 10:46
ojciec napisał(a): ... Może nie mam racji że policja ma dawać przykład w każdej chwili swojej służby? ...


Przecież DOKŁADNIE zacytowałem Twoje "pieprzenie", do którego się odniosłem w swojej wypowiedzi.

Przeczytałeś ?
Przeczytałeś, nie zrozumiałeś ?
Nie zrozumiałeś ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2019
#mimumimu nieaktywny
19 maja 2013r. o 8:57
A myślałem, że tematem tego forum jest wypadek ? :D :/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.