Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Okazja do świętowania
~Anonim niezalogowany
16 września 2015r. o 15:35
A gdzie był członek,etatowy ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~majętny Stef niezalogowany
16 września 2015r. o 17:01
Kurcze, nie wiem jak wam to wytłumaczyć prostym językiem ,ale spróbuję -

Zebrały się urzędasy aby otworzyć biuro dla jednego urzędasa.
Spalili dużo benzyny aby dojechać na miejsce, większość nie była w tym czasie pracy, wydali pieniądze na catering.
Powitali jeszcze jednego w rodzinie.

Czy konie mnie słyszą?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~prezes niezalogowany
16 września 2015r. o 18:19
Coś ta Pani Antoniszyn-Klik często ostatnio bywa w Bolesławcu. Ma tu kogoś???

Ciekaw jestem kogo z ziomali zatrudnią na tym jednym stworzonym dla swojego stanowisku. Może będzie konkurs - ogłoszenie i wspólnie wybierzemy kandydata?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
16 września 2015r. o 19:50
17 GO kwietnia tego roku złożyłem do Rady Miasta postulat dotyczący konsumpcji za publiczne pieniądze .Nie otrzymałem żadnej odpowiedzi.Co raczej nie dziwi.
Jak mogłem narażać władze na niedożywienie.

Proszę zwrócić uwagę że to nie irmy prywatne a władze / urzędnicy / zainteresowani są " SPECJALNYMI STREFAMI " .

Dowodzi to że mają świadomość iż pozostałe firmy mają znacznie gorsze warunki do funkcjonowania oraz generują zjawisko " NIERÓWNEGO TRAKTOWANIA PODMIOTÓW "
Ponad to składając inwestorom oferty władze w żaden sposób nie dbają o interes pracowników najemnych zamieszkałych na terenie zarządzanym przez samorząd.
Rzeczone biuro strefy to następna " DZIUPLA " dla następnego " GŁODNEGO ZNAJOMEGO "
Nazywając po imieniu dalej w sposób systematyczny , wyrachowany jesteśmy okradani.
Na Facebook jest strona " Inicjatywy Obywatelskie - moje miasto" jest tam więcej korespondencji z naszymi dobrodziejami.Dobrodziejami którzy nie potrafią / lub nie chcą / rozwiązać tak prostego problemu jak gospodarka opakowaniami po płynach a co za tym idzie dzikimi wysypiskami mimo ponad milionowej nadwyżce za śmieci.[img=1442425810_3psbpxp.jpg]

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 września 2015r. o 19:58
A to by się Pan zdziwił jakby odpisali ,,a PO kiego w(h)uja byśmy się pchali do darmowego koryta''Sama ta ,,trzódka'' się nie wybrała.Widziały gały co wybierały.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Malkon. niezalogowany
16 września 2015r. o 20:17
PanM napisał(a): 17 GO kwietnia tego roku złożyłem do Rady Miasta postulat dotyczący konsumpcji za publiczne pieniądze .Nie otrzymałem żadnej odpowiedzi.Co raczej nie dziwi.
Jak mogłem narażać władze na niedożywienie.

Proszę zwrócić uwagę że to nie irmy prywatne a władze / urzędnicy / zainteresowani są " SPECJALNYMI STREFAMI " .

Dowodzi to że mają świadomość iż pozostałe firmy mają znacznie gorsze warunki do funkcjonowania oraz generują zjawisko " NIERÓWNEGO TRAKTOWANIA PODMIOTÓW "
Ponad to składając inwestorom oferty władze w żaden sposób nie dbają o interes pracowników najemnych zamieszkałych na terenie zarządzanym przez samorząd.
Rzeczone biuro strefy to następna " DZIUPLA " dla następnego " GŁODNEGO ZNAJOMEGO "
Nazywając po imieniu dalej w sposób systematyczny , wyrachowany jesteśmy okradani.
Na Facebook jest strona " Inicjatywy Obywatelskie - moje miasto" jest tam więcej korespondencji z naszymi dobrodziejami.Dobrodziejami którzy nie potrafią / lub nie chcą / rozwiązać tak prostego problemu jak gospodarka opakowaniami po płynach a co za tym idzie dzikimi wysypiskami mimo ponad milionowej nadwyżce za śmieci.[img=1442425810_3psbpxp.jpg]

Panie P. podziwiam Pana za przemyslenia. Jednakże nie popieram tego rodzaju postaw. Donkiszoteria nie jest w modzie. Pańskie cytaty już nikogo nie rajcują tym bardziej, że doznał Pan sromotnej porażki w ostatnich wyborach.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
16 września 2015r. o 23:22
Panie Malkon -- ja nic nie przegrałem.

Tak jak pisałem wcześniej ;
Wyborców nie interesuje kto i z czym przychodzi jako kandydat .
Żadne programy , dobre intencje .
Wyborców interesuje z kim kandydat trzyma.

Co stracił panM ? NIC .
Straciła demokracja.Stracili ci którym nie podoba się styl rządzenia ratusza.Stracili ci którzy chcieli by aby ich protest był widoczny.

Wypowiadać swoje zdanie oraz przeciwstawiać się temu układowi można jedynie na sali rajców.Tu z poziomu ulicy nic nie można.
Nie można bo nawet ci niezadowoleni wolą niszczyć się wzajemnie niż przeciwstawić prawdziwemu złu.
Kto i co wygrał ? Wygrał system mający ludzi i ich prawdziwe problemy za nic.Teraz bezczelnie dokarmia się na koszt podatnika i śmiejąc się wszystkim w twarz mówi --- PRAWO MI POZWALA JEŚĆ I PIĆ NA WASZ KOSZT .
Prawo mi pozwala jeździć na niczemu nie służące delegacje pobierać diety i gościć gości oraz samemu korzystać z gościny.Takie prawo .
Czy to oznacza że WŁADZE SAMORZĄDOWE NIE MAJĄ PRAWA OSZCZĘDZAĆ ?

PO CO NAM WŁADZA KTÓRA SAMA NIE WIE CO NAS BOLI ?
PO CO NAM WŁADZA KTÓRA POTRAFI JEDYNIE MNOŻYĆ DŁUGI I WYLUDNIĆ KRAJ .

PO CO NAM WŁADZA KTÓRA MA NA SWOJE PRZYJEMNOŚCI A NIE MA NA RATOWANIE ŻYCIA I ZDROWIA OBYWATELI ?

Gdyby Pan Prezydent Piotr Roman szanował " PO PIERWSZE MIESZKAŃCÓW " nie wystawiał by w wyborach uzupełniających następnego swego poplecznika i " klakiera " . Pozwolił by wygrać opozycji i wsłuchiwał się w to co ona ma do powiedzenia.


" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3004
#masi nieaktywny
16 września 2015r. o 23:33
PanieM, dlaczego Pan łamie przepisy? ;)
[img=1442438984_o2rl942.jpg]



Dopisane 16.09.2015r. o godz. 23:33:

PS Specjalnie zalogowałem się, aby Pan już nie męczył się z inwektywami w moim kierunku ;)

<b>elektrykabudowlana.pl</b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.