Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Efekt-Okna zaprasza
REKLAMA GXO zaprasza

Kelner/Kelnerka

Poszukujemy energicznych osób, które są gotowe dołączyć do naszego zespołu na stanowisko:

kelner
kelnerka
na 1/2 etatu lub weekendy.

Mile widziane doświadczenie w obsługiwaniu imprez okolicznościowych. Nawet jeśli nie masz doświadczenia, nie martw się . Nauczymy Cię wszystkiego. Liczy się chęć do pracy i Twój charakter .

Obowiązki:
-obsługa klienta w najwyższym standardzie
-przygotowywanie deserów i koktajli
-kontrola nad serwowanymi posiłkami i napojami
-przyjmowanie zamówień telefonicznych na dowozy
-dbanie o czystość i wizerunek restauracji
-obsługa imprez okolicznościowych np. komunie
Wymagania: -
-wysoka kultura osobista
-chęć do pracy
-doświadczenia na podobnym stanowisku lub chęć do nauki
-dobra organizacja pracy
-dyspozycyjność
Oferujemy:
-elastyczny grafik pracy ustalany z Tobą
-atrakcyjne wynagrodzenie
-umowę o pracę / zlecenie
-dobrą atmosferę w miejscu pracy
-posiłki pracownicze
Kontakt 666828815

Autor ogłoszenia: Anna

Telefon: 666828815

Ogłoszenie nr 841598, ważne do 9 czerwca 2022r. godz. 20:30

REKLAMA Mrowka zaprasza