ISSN 2082-2553. Wydanie nr 4534, 3 kwietnia 2020r.
zaloguj się
zarejestruj się
reklama Zapraszamy
reklama Centrum Szkoleniowe zaprasza!

BolecForum

+ Rozpocznij nowy temat

BolecForumExtra

Bolesławiecki Katalog firm

BolecForum - Ogłoszenia

BolecAlbum


BolecOgłoszenia
DJ LUB ZAESPãł MUZYCZNY NA IMPREZę.
DJ EYE oferuje obsługę muzyczną imprez okolicznościowych wszelkiego typu. Zaczynając od festynów, przez wesela do prywatnych imprez domowych. Wszelkiego rodzaju bale, sylwester, imprezy pracownicze, studniówki itp. Dostosuję się do każdego rodzaju imprezy.

Skład jedno lub dwu osobowy w zależności od potrzeb.
Bardzo konkurencyjne ceny, profesjonalne wykonanie, nowoczesny sprzęt nagłośnieniowy i oświetleniowy, 100% legalnie - zawsze z rachunkiem, doświadczenie, aktualny repertuar.

Oprawa do tortu, pierwszy taniec, podziękowania rodzicom, wspaniałe zabawy oczepinowe i weselne, możliwość karaoke - dokładnie wiem jak należy wszystko bardzo dobrze przeprowadzić.

Wiem, że każda impreza jest inna, że wesele to najważniejsze chwile w życiu dlatego do zleceń podchodzę bardzo poważnie abyście Państwo czuli się komfortowo i spokojnie, żebyście bawili się razem ze swoimi gośćmi.

Promocyjne, konkurencyjne ceny.

Mam ogromne doświadczenie więc jeśli chcesz mieć udane wesele czy imprezę - zadzwoń !

Gram głównie na terenie województwa dolnośląskiego (Złotoryja, Legnica, Bolesławiec, Jelenia Góra, Chojnów, Lubin, Polkowice, Chocianów, Lwówek Śląski, Lubań, Gryfów, Wrocław, Zgorzelec itd.) jednak jestem też gotowy na dalsze wyjazdy.
Zapewnię Ci bardzo dobrą imprezę.

O mnie:
Od wielu lat jestem członkiem (i założycielem) Zespołu Muzycznego DYNAMIC (https://www.facebook.com/zespolmuzycznydynamic/).

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom oraz uwzględniając zmieniającą się branżę obsługi muzycznej imprez okolicznościowych postanowiłem rozszerzyć działalność i uruchomić usługę DJ EYE.

W tym celu odbyłem stosowne szkolenie umożliwiające uruchomienie właśnie takiej usługi.

Odtwarzana przeze mnie muzyka jest miksowana na żywo, dzięki czemu mogę bezproblemowo dostosować repertuar do potrzeb gości bawiących się na parkiecie.

Ponadto zostałem członkiem ekskluzywnego klubu zrzeszającego profesjonalnych DJ’ów (DEE JAY mix club). Dzięki temu mam praktycznie nieograniczony dostęp do nowości muzycznych ukazujących się na rynku, maja też Państwo pewność, że muzyka która będzie odtwarzana, na Państwa imprezie, została zakupiona legalnie i tylko taką muzykę wykorzystuję do prowadzenia danej imprezy.

Współistnienie z zespołem muzycznym DYNAMIC daje mi również nieograniczone możliwości w pozyskiwaniu oryginalnych utworów wykorzystywanych np. w zabawach weselnych. Utwory te nagrywam samodzielnie więc nie ma do nich dostępu żaden inny DJ.

Doświadczenie i umiejętności wokalne pozwalają mi na zaśpiewanie na żywo choćby toastów weselnych czy przyśpiewek (jeśli ktoś sobie tego życzy) co powoduje, że impreza zostaje wzbogacona o motywy live.

Wiele lat pracy w zespole muzycznym DYNAMIC dało mi bardzo duże doświadczenie w prowadzeniu praktycznie każdej imprezy.
Zachęcam Państwa – jeśli szukacie DJ na swoją imprezę proszę o kontakt poprzez wiadomość lub telefoniczny 508336995 .

Jeśli natomiast chcą Państwo wynająć Zespół Muzyczny Dynamic proszę o kontakt telefoniczny pod numerem : 609673849 . Zachęcam do zapoznania się z naszym profilem zespołowym : https://www.facebook.com/zespolmuzycznydynamic/

Podpisując teraz umowę czy to z Zespołem Muzycznym Dynamic czy z DJ EYE dajemy Państwu gwarancję, że jeśli impreza zostanie odwołana z powodu epidemii bezpłatnie zmieniamy termin imprezy (o ile będzie to możliwe) lub zwracamy zaliczkę w całości.
Dodatkowe informacje:
Cena:100 zł/h
Ważne do:22 kwietnia 2020r. godz. 17:27

Zdjęcia: DJ LUB ZAESPãł MUZYCZNY NA IMPREZę.  
Dane ogłaszającego:
Autor ogłoszenia:szwarc
Telefon/fax:508336995
Strona WWW:https://www.facebook.com/djeye79/
Wyślij wiadomość/zapytanie do ogłaszającego:
Twoje imię i nazwisko:
Twój adres e-mail:
Treść wysyłanej wiadomości:
Przepisz kod z obrazka
Tablica ogłoszeń - Komercyjne - Usługi - Dodaj nowe ogłoszenie

UWAGA!!! Tylko zarejestrowani Użytkownicy serwisu mogą wysyłać swoje komentarze do Działu BolecOgłoszenia.

Aby opublikować komentarz - Zarejestruj i zaloguj się!