Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Nie dostałam wypłaty

~ niezalogowany
9 października 2015r. o 20:42
Witam, powiedzcie mi co mam zrobić w takiej sytuacji kiedy mam dostać wypłatę do 10-go czyli wypada to jutro a na koncie niestety nie pojawiła się ani złotówka?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 października 2015r. o 22:57
10 jest jutro nie panikuj.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3004
#masi nieaktywny
9 października 2015r. o 22:58
Poszło pewnie dzisiaj po 18:oo ;)

<b>elektrykabudowlana.pl</b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10630
#CNC nieaktywny
9 października 2015r. o 23:03
następnym razem nie czyść konta na 0 to nie będziesz sie stresować--- jak nie będzie do pon to zacznij interweniować
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3004
#masi nieaktywny
9 października 2015r. o 23:06
CNC, już nie bądź taki złośliwy ;) Jej konto, jej sprawa, kto pyta nie błądzi... ;)

<b>elektrykabudowlana.pl</b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 października 2015r. o 6:37
http://kadry.infor.pl/poprzednie_tematy_dnia/322449,Jakie-sa-skutki-niewyplacania-w-terminie-wynagrodzenia-za-prace.html

Myślę , że "zafajdanym" obowiązkiem pracodawcy jest dopilnowanie aby pensja była 10-tego na koncie i powinien to zrobić odpowiednio wcześniej. A to czy przelew idzie dwa lub pięć dni nie powinno pracownika interesować. Tyle teori
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 października 2015r. o 8:18
Nie gadaj glupot. Jest zlecenie daty wykonania i tyle. Wyśle trzy dni wcześniej, przelew pójdzie 5 dni i to ma być moja wina?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 października 2015r. o 8:34
To wyślij 5 dni wcześniej
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza