Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Czy bolesławianie są tolerancyjni?
3004
#masi nieaktywny
13 października 2015r. o 19:29
Nie będę taki "tolerancyjny" jak Wy :D

<b>elektrykabudowlana.pl</b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
13 października 2015r. o 19:29
na ''katoliczkę''? :|

jeśli tak uważasz to spadające ''notowania'' KK przestają mnie dziwić :D
bo chyba nie zaprzeczysz (a może jednak :D )że ostatnio coś ''sutannowi'' przebąkują że ''bieda ich przyciska'' bo wierni jakby mniej uczestniczący a przez to i ''taca'' mizerniesza... :D
bidulki ...
no i Tadeusz coś żebrze o 16 mln.
wysłałaś ''daninę''?
ja nie wysłałem -moją mi państwo ukradło i krew mnie zalewa kiedy pomyślę ze jakiś ''purpurat'' w tej chwili żre za moje!!!! :>

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
13 października 2015r. o 19:54
falco napisał(a): na ''katoliczkę''? :|

jeśli tak uważasz to spadające ''notowania'' KK przestają mnie dziwić :D
bo chyba nie zaprzeczysz (a może jednak :D )że ostatnio coś ''sutannowi'' przebąkują że ''bieda ich przyciska'' bo wierni jakby mniej uczestniczący a przez to i ''taca'' mizerniesza... :D
bidulki ...
no i Tadeusz coś żebrze o 16 mln.
wysłałaś ''daninę''?
ja nie wysłałem -moją mi państwo ukradło i krew mnie zalewa kiedy pomyślę ze jakiś ''purpurat'' w tej chwili żre za moje!!!! :>


Notowania KK, a co to takiego ? :D :D :D Nie słyszałam, żeby coś przebąkiwali, na tacy widziałam banknoty o dużym nominale, ludzie są hojni :D :D :D Jak Cię krew zaleje na amen, to gdzie Cię żona pochowa, na poświęconej ziemi ? :D :D :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 października 2015r. o 20:18
na cmentarzu komunalnym ,tam władza kk nie sięga. ;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2884
ela
13 października 2015r. o 20:31
~ napisał(a): na cmentarzu komunalnym ,tam władza kk nie sięga. ;(
Są w Polsce cmentarze, na których sięga i nigdy nie wiadomo co może być później :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10592
#bieda nieaktywny
13 października 2015r. o 21:04
wracając do tematu. Czy bolesławianie są są tolerancyjni? Moja odpowiedź jest taka na pewno są bardziej tolerancyjni od innych.


http://www.tvn24.pl/przesladowania-chrzescijan-na-swiecie-raport-acn,585588,s.html

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
13 października 2015r. o 21:22
skorn napisał(a): I tak się okaże, że znów czegoś tam nie zrozumieliśmy, co Falco miał na myśli. Nasze proste umysły nie są w stanie nadążyć za lotnością umysłu sokoła...Dopisane 13.10.2015r. o godz. 17:50:tak jak mówiłem :D :D :D


On każdą wypowiedzią potwierdza swoją hipokryzje, i wątpliwe u niego wartości moralne. Dzisiaj stanął już na uszach, aby się fałszywie wykręcić, jak wążżżż. I dalej agresywnie atakuje Wiarę, wierzących i Kościół Katolicki. To się niedługo skończy :)

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
14 października 2015r. o 7:59
no proszę
co się skończy?...szykujesz donosik?
gdzie ?...do kurii zapewne :D

napisz mi ''krynico mondrości'' kim jest wg. ciebie autor Biblii bo dla kc jest nim ''bóg''
WIERZĘ że ty -tak oświecony- wyjaśnisz i jej i mnie że ona się myli a ja ''błądzę'' :D


Dopisane 14.10.2015r. o godz. 07:59:

kc napisał(a):
falco napisał(a): na ''katoliczkę''? :|

jeśli tak uważasz to spadające ''notowania'' KK przestają mnie dziwić :D
bo chyba nie zaprzeczysz (a może jednak :D )

Notowania KK, a co to takiego ? :D :D :D Nie słyszałam, żeby coś przebąkiwali, na tacy widziałam banknoty o dużym nominale, ludzie są hojni :D :D :D Jak Cię krew zaleje na amen, to gdzie Cię żona pochowa, na poświęconej ziemi ? :D :D :D


a to co takiego? :D

(...)''Według statystyk przedstawionych przez Instytut Statystyki Kościoła Katolickiego liczba wiernych uczestniczących w mszach świętych spadła poniżej 40 proc.

Kościół policzył wiernych 20 października 2013 r. Badanie odbyło się we wszystkich parafiach, a po przeliczeniu uczestników mszy (dominicantes według terminologii stosowanej przez ISKK) proboszczowie odsyłali ankiety z wynikami.

Wyniki nie są zbyt optymistyczne dla Kościoła. Liczba uczęszczają na niedzielną mszę spadła w 2013 roku do 39,1 proc. to o prawie punkt procentowy mniej niż w 2012 r. i aż siedem punktów procentowych mniej niż 10 lat temu, kiedy w dniu badania w Kościele pojawiło się 46 proc. wiernych. W komentarzu do wyników ISKK zauważa, że to najniższy odsetek od 1980 r.

Kościelni statystycy zauważają też, że choć uczestnictwo wiernych jest różne w różnych diecezjach (w tarnowskiej aż 69 proc., w szczecińsko-kamieńskiej zaledwie 24,3 proc.) to ich liczba na niedzielnej mszy spada równomiernie w całym kraju. Proces ten trwa od 2000 r., a wyraźnie przyśpieszył po 2006 r. - Biorąc pod uwagę liczby bezwzględne, od 2003 roku do kościoła przychodzi dwa miliony mniej Polaków – skomentował te wyniki ks. Wojciech Sadłoń, dyrektor ISKK „Gazecie Wyborczej”.''

:D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.