Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Czy bolesławianie są tolerancyjni?
~buch alter niezalogowany
14 października 2015r. o 8:12
alter napisał(a):
skorn napisał(a): I tak się okaże, że znów czegoś tam nie zrozumieliśmy, co Falco miał na myśli. Nasze proste umysły nie są w stanie nadążyć za lotnością umysłu sokoła...Dopisane 13.10.2015r. o godz. 17:50:tak jak mówiłem :D :D :D


On każdą wypowiedzią potwierdza swoją hipokryzje, i wątpliwe u niego wartości moralne. Dzisiaj stanął już na uszach, aby się fałszywie wykręcić, jak wążżżż. I dalej agresywnie atakuje Wiarę, wierzących i Kościół Katolicki. To się niedługo skończy :)


Spekulujesz buch alterku że wróci inkwizycja ? Sugerujesz że wyeliminuje wszystkich bezbożników ?
Co proponujesz ? Tortury i stosy czy tylko wyklęcie ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
14 października 2015r. o 11:45
dla mnie zapewne ma zarezerwowane coś z gat F/X ;)
to tak z ''miłości do bliźniego''

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
14 października 2015r. o 12:19
kc napisał(a):
falco napisał(a): ja jestem przeciwny przyjęciu nawet stu ...
i nie piszcie mi tu pierdół typu ''uciekają przed wojną''


Patrzalski napisał(a): Obawiamy się zupełnie niepotrzebnie :] żaden imigrant z Syrii Iraku lub Erytrei nie zagości w naszym pięknym i tolerancyjnym kraju :) Wystarczy Was poczytać i już można się ze strachu po...ć :) W Polsce żeby w miarę godnie przeżyć ,trzeba ciężko zapie...lać ,nabijając kabzę tym których nienawidzimy . Imigranci nie będą dymać za 1300 zł. Nie bójcie się Ich :]


falco napisał(a): :D


skorn napisał(a): I znów się cieszy jak głupi. Mam ci znaleźć twój post, w którym jesteś przeciwko przyjmowaniu emigrantów?


falco napisał(a): a ty jak zwykle pieprzysz bzdury... :D
jestem przeciwny traktowaniu tych emigrantów inaczej niż obywatela polskiego..
pomagać?...tak


To może falco zastanów się zanim coś napiszesz, żebyś później nie musiał tłumaczyć, że co innego pisałeś, co innego myślałeś :D :D :D


Falko - nauta tu ci ładnie zacytował ,że co chwile piszesz co innego,a ty zamiast przyjać to do wiadomości,to co chwile czepiasz sie jakiś słówek,czy to tego kto napisał Biblię,czy wspominasz o statystykach dot.kk,zawsze musisz próbować jakoś odwrócić kota ogonem ,a przy okazji łapiesz się każdego tematu i wprowadzasz off top.

I zwróciło ci uwagę juz kilka osób,a ty dalej swoje - jestes w tanie trzymać się tematu,czy tak będziesz pieeprzył trzy po trzy w tym i każdym temacie?

Co do przecieków,że Kłapaczowa klepneła zielone światło dla nawet 100 tys osób i jest to trzymane w tajemnicy do czasu wyborów - powiem tyle: wcale bym się nie ździwił .
Kłapaczowa zrobi wszystko co Tusek i Angelka sobie zażyczą ,a że muzułmanie już robią wielki chlew w Niemczech to Angelka z chęcią ten brud przepchnie dalej ,np.do kolegi Donka,a jego kumpela Ewka da zielone światło :| :|

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 października 2015r. o 12:30
~buch alter napisał(a):
alter napisał(a):
skorn napisał(a): I tak się okaże, że znów czegoś tam nie zrozumieliśmy, co Falco miał na myśli. Nasze proste umysły nie są w stanie nadążyć za lotnością umysłu sokoła...Dopisane 13.10.2015r. o godz. 17:50:tak jak mówiłem :D :D :D


On każdą wypowiedzią potwierdza swoją hipokryzje, i wątpliwe u niego wartości moralne. Dzisiaj stanął już na uszach, aby się fałszywie wykręcić, jak wążżżż. I dalej agresywnie atakuje Wiarę, wierzących i Kościół Katolicki. To się niedługo skończy :)


Spekulujesz buch alterku że wróci inkwizycja ? Sugerujesz że wyeliminuje wszystkich bezbożników ?
Co proponujesz ? Tortury i stosy czy tylko wyklęcie ?


W Kaczolandii odechce wam się polemizować i ateizować.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 października 2015r. o 13:25
http://ndie.pl/islam-wiezienie-ciala-i-umyslu-seks/

http://www.fronda.pl/a/ks-winiarski-dlaczego-nie-przyjme-uchodzcow,56659.html

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
14 października 2015r. o 14:44
hemi
ja się czepiam słówek ?...ja offtopuję?
a gdzie?czy nie piszę o tolerancji a raczej jej braku?
to ty wróć do motoryzacji bo w tym coś nie coś wiesz a tutaj to już z twojej strony widzę jakiś off...no chyba że ograniczasz mi moje prawo do ''wolności słowa'' a to już jest brak tolerancji...ja wiem co i jak piszę a to że ktoś nie potrafi czytać ''między wierszami'' lub po prostu ''rżnie głupa'' to raczej pewna manipulacja... ;)
to ''cienkie bolki '' ;)
dlaczego pytam o tych ''autorów''?...nadal nie wiesz?

pieprzycie tu o tolerancji a sami jej nie macie dla innych bolecnautów mających czelność mieć odmienne zdanie do waszego

jak więc tego wymagać dla prawdziwego uchodźcy ;)
a może osiedlając się w tym grodzie ,otworzył by nową '' kebabownię''?
pamiętasz okrzyki kibiców na widok czarnoskórego piłkarza?
pamiętasz słowa pana Tadeusza na widok czarnoskórego misjonarza?
i ty mi tu pierdzielisz o tolerancji? :D

mam tu coś w oddzielnym folderku i zaraz ci to wkleję ...to też o tolerancji ;)


Dopisane 14.10.2015r. o godz. 14:44:

(...)''...argumentuje przewodniczący polskiego episkopatu, ludzie ci nie są wykluczeni z życia Kościoła z powodu rozwodu. Podkreślił zarazem, że Eucharystię może przyjąć ten, kto nie jest w stanie grzechu, kto się wyspowiadał. Tymczasem "grzech cudzołóstwa trwa wśród osób, które się rozwiodły i zawarły ponownie związki" - oświadczył abp Gądecki.

- Można mówić o empatii, o miłosierdziu wobec tych osób, ale prawo człowieka nie może górować nad prawem Chrystusa, nad wymogami, które Chrystus postawił w Ewangelii.(...)

przeczytaj uważnie i odpowiedz...jak to się ma do księży którzy żyli od lat w grzechu a zapewne spowiadali się nie raz ,nie dwa...komu pytam? ;)
katolik który tylko się rozwiódł (a zapewne ksiądz nie zna przyczyn) jest gorszy od klechy pedofila czy geja?

odwróćmy teraz pytanie-dlaczego prawo Chrystusa ma górować nad prawami człowieka?..ono może?
czy ''wymogi'' jakie Chrystus postawił w Ewangelii są równie ''dziurawe'' jak prawo polskie które pozostawia odpowiednie ''furtki '' dla wtajemniczonych lub ...uprzywilejowanych?

o takiej ''tolerancji '' myślisz? ;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 października 2015r. o 14:51
Falco bredzisz! Czy to klecha, czy rozwodnik jeśli żyje w grzechu, to jego spowiedź jest nieważna a komunia świętokradzka.
G* wiesz o kościele, to się nie wypowiadaj o czym nie masz bladego pojęcia!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
14 października 2015r. o 16:09
przeczytałeś to co napisałem i zacytowałem?
bo z myśleniem o tym co przeczytałeś u ciebie niezbyt tęgo ;)
więc nie pitol tu o ''bredzeniu''

może zapytam prościej i może zrozumiesz
Wesołowski komu się spowiadał?...kto mu udzielał rozgrzeszenia?..koleżka w sutannie?

zapewne zaraz po spowiedzi ruszał do ołtarza po ''sakrament'' i on mógł a rozwodnik dzisiaj nie może ?
tylko dlatego ze jest rozwodnikiem a tamten pedofilem?
odpowiedz więc jasno -kto dla ciebie jest tutaj człowiekiem a kto pospolitą mendą społeczną...kto tu powinien być napiętnowany?

ojej -chyba uraziłem twoje ''uczucia religijne'' :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.