Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

emigranci....

~ niezalogowany
18 października 2015r. o 18:32
kc napisał(a):
falco napisał(a):
skorn napisał(a): Jak Putin sprawuje władze absolutną, to jest gościem godnym szacunku. Jak zamykają tamtejszych biznesmenów do łagrów, to jest to godne podziwu, bo Putin trzyma wszystkich za morde. Tylko w Polsce coś takiego, to faszyzm i trzeba zacząc się bać, bo "przyjdą nocą i kolbami w drzwi załomocą". Taka schizofrenia.

ty nadal nic nie rozumiesz ?
czy ty pojmujesz różnicę między dyktatorem a politykiem?

na pewno zaraz napiszesz że znajdziesz mi post gdzie chwalę Putina jako dyktatora więc zapraszam -szukaj :D


:D :D :D

http://www.bolec.info/index.php?op=dyskusje&dyskusje=9&act=showtopic&topic=86668&strona=321

PS Wiem wiem, nie to miałeś na myśli co napisałeś i należy czytać między wierszami :D :D :D


Jasno widać, że falco blabla czasem w lewo czasem w prawo, byle jęzorem obracać :D Kompromituje się biedny kolejny raz :) No szkoda, a taki był przekonywujący ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 października 2015r. o 18:44
nie krytykuj go zbytnio, zaistnienie tutaj to co wszystko co ma... ad jutra znowu łopata betoniara, łopata betoniara.... nie odbieraj mu tych chwil
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
18 października 2015r. o 19:20
gdzie tam poparcie do dyktatury?
piszę tam o POLITYKU któremu marzy się ponowna wielka Rosja ,Rosja jako utracone imperium ...
myślicie że uwierzę że dyktator ''KAMCZYŃSKI'' BĘDZIE WSADZAŁ DO PUDŁA KOLESI?
ot naiwność pomieszana wręcz z głupotą...
Putin jest politykiem z którym pomimo zarzucanej mu dyktatury -a robi to zachód który nie może ścierpieć -z którym nadal trzeba się liczyć...
to jest nadal kraj który jest potęgą
napisz mi tu jeden z drugim dlaczego to tak miłujący demokrację kraj jak USA nie wysyła swoich wojsk do Rosji tak srodze dotkniętym jarzmem dyktatury?
za to ochoczo ruszają wprowadzać ''demokrację'' w krajach afrykańskich ,w krajach bliskiego wschodu ...
dlaczego wysyłają swoich ''specjalistów'' tam a nie do Rosji?
bo Rosja potrafi pogrozić paluszkiem i tym samym powiedzieć ostro ''morda w kubeł''
boli was Putin i jego POLITYKA bo wiecie dobrze że takiego POLITYKA w Polsce nie uświadczycie
nie potraficie się przyznać że boicie się Putina a niedługo przecież będziecie mieli swojego własnego, stokroć gorszego bo wyhodowanego przez własną głupotę ...
i możecie to teraz rozumieć dosłownie :D


Dopisane 18.10.2015r. o godz. 19:20:

i coś czego nie chcieliście ZAUWAŻYĆ .... ;)

''...odrębną sprawą są przekonania polityczne za które Putin nie powinien zamykać ludzi ...''
ale to taki niewarty ZAUWAŻENIA szczegół ;)



"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9984
#gover nieaktywny
18 października 2015r. o 19:30
falco napisał(a): ''...odrębną sprawą są przekonania polityczne za które Putin nie powinien zamykać ludzi ...''

A dyktator Korei PLN., Kuby i....., za przekonania polityczne tez nie powinni zamykac ludzi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
18 października 2015r. o 19:42
kiedy na placu Tien an mien ginęli ludzie jakoś nikt nie tworzył '' Majdanów''
nikt nie stawiał świec w oknach
a ci ''demokraci'' za Oceanu?...wysłali ''notę'' :D

jakoś dzisiaj cichutko o pomyłce Arabii popierającej ISIS w konsekwencji której to ''pomyłki'' zginęli żołnierze Jemenu...40-u
ot zwykła ''pomyłka'' ;)
ale jakiś błąd Rosjan nawet nie do końca udowodniony to wręcz zbrodnia ...
bo to Rosja ,bo to Putin :D
dobre.... :D

ale to ja jestem ponoć hipokrytą :D


"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 października 2015r. o 20:25
falco napisał(a): gdzie tam poparcie do dyktatury?
piszę tam o POLITYKU któremu marzy się ponowna wielka Rosja ,Rosja jako utracone imperium ...
myślicie że uwierzę że dyktator ''KAMCZYŃSKI'' BĘDZIE WSADZAŁ DO PUDŁA KOLESI?
ot naiwność pomieszana wręcz z głupotą...
Putin jest politykiem z którym pomimo zarzucanej mu dyktatury -a robi to zachód który nie może ścierpieć -z którym nadal trzeba się liczyć...
to jest nadal kraj który jest potęgą
napisz mi tu jeden z drugim dlaczego to tak miłujący demokrację kraj jak USA nie wysyła swoich wojsk do Rosji tak srodze dotkniętym jarzmem dyktatury?
za to ochoczo ruszają wprowadzać ''demokrację'' w krajach afrykańskich ,w krajach bliskiego wschodu ...
dlaczego wysyłają swoich ''specjalistów'' tam a nie do Rosji?
bo Rosja potrafi pogrozić paluszkiem i tym samym powiedzieć ostro ''morda w kubeł''
boli was Putin i jego POLITYKA bo wiecie dobrze że takiego POLITYKA w Polsce nie uświadczycie
nie potraficie się przyznać że boicie się Putina a niedługo przecież będziecie mieli swojego własnego, stokroć gorszego bo wyhodowanego przez własną głupotę ...
i możecie to teraz rozumieć dosłownie :D Dopisane 18.10.2015r. o godz. 19:20:i coś czego nie chcieliście ZAUWAŻYĆ .... ;)

''...odrębną sprawą są przekonania polityczne za które Putin nie powinien zamykać ludzi ...''
ale to taki niewarty ZAUWAŻENIA szczegół ;)




Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 października 2015r. o 20:26
falco napisał(a):
ale to ja jestem ponoć hipokrytą :D



jesteś hipokryta :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
18 października 2015r. o 21:25
jeśli myślisz że ta twoja ''opinia'' nie pozwoli mi zasnąć , to muszę cię rozczarować...
śpię spokojnie i taki też jutro wstanę do pracy ...
oczywiście przy ''betoniarze '' ;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.