Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

emigranci....

3004
#masi nieaktywny
18 października 2015r. o 22:02
falco, niebawem wpadnę Ci pomóc... ;)

<b>elektrykabudowlana.pl</b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
18 października 2015r. o 22:19
falco napisał(a): gdyby znalazł się u na ktoś kto próbował by odrodzić wielką ,silną Polskę popierał bym go...


Ciekawe, jakie musiałby spełniac warunki. Powinien "lubić" gejów jak Putin i podobnie jak on "walczyć" z pedofilią w kościele prawosławnym. Ale co jeszcze?

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
19 października 2015r. o 6:47
zapomniałeś dodać za swoim ''guru'' -''tfu'' gejów...

jak widzę i ty masz ''hobby'' ;)

jak myślisz skornie?...co robią na wolności tacy jak Kamiński czy Wąsik?
dlaczego ''prawy i sprawiedliwy'' ich w ''tiurmu'' nie posłał tylko startują z wysokich miejsc na listach...
Kamiński np. z drugiego-zaraz za swoim ''fuhrerem''

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
19 października 2015r. o 15:58
Kwaśniewski z Millerem przepili milion dolarów od CIA i to cię nie boli.

A co ten Kamiński zrobił? Albo dokładniej - co zrobił tobie? Wolę nadgorliwego policjanta niż takiego, co na przestępstwa przymyka oko. Jesli chodzi o okradanie polskiego obywatela, to o wiele bardziej obawiam sie PO czy lewicy niż PiS.

Korwin nie jest moim guru chociaż lepszy taki niż wysyłający czołgi przeciwko własnemu narodowi. Biorąc pod uwagę ludzi władzy z poprzedniego systemu, których szanujesz, zastanawiłbym się, czy masz prawo krytykowac jakiegokolwiek polityka, który nie stał tam, gdzie stało zomo.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
19 października 2015r. o 19:03
to może potrafisz mi podać nazwisko jednego polityka który tobie zrobił dobrze...
i w odpowiedzi -każdy bez względu na to czy to Kwach czy inny za przekręt powinien stanąć przed sprawiedliwym sądem ...
tylko że takich w Polsce nie ma ...
oczywiście dla nich ;)
a co ty wiesz o ZOMO?...myślisz że ja tam stałem?
ja się wtedy z nimi ganiałem po ulicach w Szklarskiej i Świeradowie bo z kumplami pojechaliśmy na ''gościnne występy''
może nawet nie wiesz o tym że w tym czasie na wyjazd z miasta potrzebne były przepustki ...
co ty wiesz o ZOMO?...tyle co z PKF i opowiadań

teraz z ciekawości popatrzę na Szydło i Kopacz

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 października 2015r. o 19:10
falco napisał(a): może nawet nie wiesz o tym że w tym czasie na wyjazd z miasta potrzebne były przepustki ...


Kłamiesz. Przepustki były potrzebne, kiedy jechało się do innego wojewódzwa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
19 października 2015r. o 19:53
ok .może nie byłem precyzyjny
po prostu mogłem napisać że istniały przepustki
ale jeśli dla ciebie to ''kłamstwo'' to niech tak będzie :)


"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
19 października 2015r. o 22:00
falco napisał(a): to może potrafisz mi podać nazwisko jednego polityka który tobie zrobił dobrze

Nie ma takiego, ale byli tacy, co nie robili mi źle, a to już coś. Ten, co nie szanuje pieniędzy z budżetu robi mi źle. Podobnie ten, co zatacza sie nad polskimi grobami w Katyniu albo skacze po krzesłach w Japonii.


<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego