Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Napadnięto i okradziono dziewczynę.

~ niezalogowany
25 października 2015r. o 20:23
Miejmy nadzieje ze znowu nie bedzie tak ze kamerka akurat wtedy byla odwrocona.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 października 2015r. o 21:04
A może więcej szczegółów od poszkodowanej !! ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14215
#father nieaktywny
25 października 2015r. o 21:32
Policja zawiadomiona, podjęła czynności...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~wiem niezalogowany
25 października 2015r. o 21:36
father napisał(a): Policja zawiadomiona, podjęła czynności...
od tego zawsze zaczynajmy :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~wiem niezalogowany
25 października 2015r. o 21:37
Ja akurat zaufanie do naszych Policjantów mam i wierzę, ze za niedługi czas ujrzymy TU, że sprawcy zostali zatrzymani :) Powodzenia...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1799
#koehl nieaktywny
26 października 2015r. o 9:27
prosze lepiej porozmawiać z córką aby o tak poznych godzinach nie szwędała się po mieście!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8992
#Caroline nieaktywny
26 października 2015r. o 12:51
koehl napisał(a): prosze lepiej porozmawiać z córką aby o tak poznych godzinach nie szwędała się po mieście!!!


A czy późne wracanie do domu jest zachętą do napadu? Rozumiem, ze Pani nigdy nie wracała późno do domu? (Nadmienię, że z zamiarem powrotu taxi!) Wydaję mi się, że nie Pani rolą jest ustawianie osoby dorosłej do pionu! Proszę bezczelne komentarze zachować dla siebie. Ogłoszenie zostało umieszczone w celu poznania sprawców.
Znieczulica społeczna!
Jest Pani typem osoby, która winą obarcza ofiarę. Powinnam na koniec życzyć doświadczenia tego samego, ale najgorszemu wrogowi nie życzę tego typu "doświadczeń".
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
26 października 2015r. o 12:58
Znieczulica to, to gdy ktoś jest świadkiem zdarzenia i nie reaguje a nie to, że komentuje!.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.