Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Napadnięto i okradziono dziewczynę.

8992
#Caroline nieaktywny
26 października 2015r. o 13:14
Słowo znieczulica wg SJP to: "obojętność na cierpienie i potrzeby innych". Nie mam zamiaru polemizować (to słowo też wyjaśnić?), bo nie taki jest zamiar tego ogłoszenia. Dziękuję za uwagę.


Dopisane 26.10.2015r. o godz. 13:14:

~ napisał(a): Miejmy nadzieje ze znowu nie bedzie tak ze kamerka akurat wtedy byla odwrocona.


Kamera wszystko zarejestrowała. Teraz pozostaje kwestia, czy uda się namierzyć sprawców.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
26 października 2015r. o 13:54
Daruj sobie tę ironię.Więcej pokory życzę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8992
#Caroline nieaktywny
26 października 2015r. o 14:12
Przepraszam bardzo, nie widzę tu żadnej ironii, skoro ktoś wytyka mi błędy, dlaczego nie mogę wygłosić swojego zdania? Zakończmy tę wymianę zdań, gdyż tej cnoty moralnej, o której Pan/Pani pisze, mi nie brakuje.

Proszę o temat na czerwono. Dziękuję
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
26 października 2015r. o 14:31
Caroline napisał(a):
koehl napisał(a): prosze lepiej porozmawiać z córką aby o tak poznych godzinach nie szwędała się po mieście!!!


A czy późne wracanie do domu jest zachętą do napadu? Rozumiem, ze Pani nigdy nie wracała późno do domu? (Nadmienię, że z zamiarem powrotu taxi!) Wydaję mi się, że nie Pani rolą jest ustawianie osoby dorosłej do pionu! Proszę bezczelne komentarze zachować dla siebie. Ogłoszenie zostało umieszczone w celu poznania sprawców.
Znieczulica społeczna!
Jest Pani typem osoby, która winą obarcza ofiarę. Powinnam na koniec życzyć doświadczenia tego samego, ale najgorszemu wrogowi nie życzę tego typu "doświadczeń".


W/g mnie to nie jakieś obwinianie, tylko zwrócenie uwagi na to żeby mieć trochę rozsądku . Przecież noc zawsze bywa niebezpieczna , szczególnie w takim rejonie ulic, więc rozsądek podpowiada że lepiej wziąć taxi , niż narażać się.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~podpowiedz niezalogowany
26 października 2015r. o 20:36
po za kamerą warto zapytać na budowie TBS-u .tam są osoby pilnujące budynku może coś widziały i słyszały .może znają tych zbóji
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8992
#Caroline nieaktywny
27 października 2015r. o 7:56
Dziękuję za podpowiedź.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 października 2015r. o 9:44
Bylaby wieksza szansa na znalezienie chlopakow gdyby pokazali nagranie tak jak upublicznili niedawno nagranie z napadu na sklep.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~- niezalogowany
27 października 2015r. o 17:50
Up
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza