Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Wyborcy PIS. Kim są?

2900
#falco nieaktywny
31 października 2015r. o 16:32
a może określ wszystkim w prostych ,bezpośrednich słowach czy podoba ci się postępowanie ...''pinocheta'' ;)
bo że moje napawa cię wręcz wstrętem to wszystkim wiadomo
nie jesteśmy tacy sami bo ja nigdy nie będę jak ...''pinochet'' :D i dlatego tez zawsze będę po przeciwnej stronie niż ...
myślę że dobrze wiesz kto skoro tak piszesz :D ale solidarność z koleżką nie pozwala ci napisać wprost...hehe
kto jest hipokrytą?
wiem,wiem -ja
:D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
31 października 2015r. o 16:32
Wierzy pan, że Rosja przeprowadziła rzetelne śledztwo w sprawie katastrofy pod Smoleńskiem? Prosta odpowiedź - tak czy nie?

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
31 października 2015r. o 16:37
nieładnie jest zadawać pytanie wcześniej nie odpowiadają na zadane

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
31 października 2015r. o 16:40
falco napisał(a): a może określ wszystkim w prostych ,bezpośrednich słowach czy podoba ci się postępowanie ...''pinocheta''

Historia pokazała, kto miał racje, Pinochet czy komuniści. Odnośnie środków, których używał, można dyskutować. Nie wiem, czy była inna mozliwość zatrzymania "raju na ziemi" jaki szykował Chilijczykom Allende. Być może Pinochet zapobiegł czemuś w rodzaju głodu na Ukrainie, kiedy umierały miliony.

Jaka solidarność? Jaki koleżka?


Dopisane 31.10.2015r. o godz. 16:40:

Oczywiście nie przyszło ci do głowy, że twojego pytania nie widziałem przed wysłaniem odpowiedzi panu M. Czy powinno mnie dziwić, że oczywiste rzeczy nie przychodzą ci do głowy? ; )

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
31 października 2015r. o 16:46
hehe...
daj spokój bo albo naprawdę nic nie zauważyłeś albo szukasz kogoś głupszego od ...''pinocheta'' ;)
masz troszkę czasu bo chwilowo znikam ...zabaw się w ''macjarewicza'' ;)
pod wieczór sprawdzę efekty ;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~AntiGovRebel niezalogowany
31 października 2015r. o 16:48
W kwestii "czerwonych " cel uświęca środki.

Panie M, pański ostatni post dał mi do myślenia, w końcu gada Pan jak republikanin :-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
31 października 2015r. o 16:53
falco napisał(a): hehe...
daj spokój bo albo naprawdę nic nie zauważyłeś albo szukasz kogoś głupszego od ...''pinocheta'' ;)
masz troszkę czasu bo chwilowo znikam ...zabaw się w ''macjarewicza'' ;)
pod wieczór sprawdzę efekty ;)


Ach, myślałżem, że ty faktycznie o Pino, a nie o pino. Jesli to faktycznie Alter, to wołabym, że podpisywał sie pod tym, co ma do powiedzenia. Tak jak każdy, kto ma na portalu konto.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
31 października 2015r. o 17:07
skorn napisał(a): Wierzy pan, że Rosja przeprowadziła rzetelne śledztwo w sprawie katastrofy pod Smoleńskiem? Prosta odpowiedź - tak czy nie?


Mniemam Panie Skorn że pytanie to kierował Pan do mnie .

Nie interesuje mnie śledztwo Rosjan .Mam swój rozum i kieruje się swoją logiką.
Znane są niezaprzeczalne fakty z ostatnich sekund lotu.Wiadomym jest że przed Smoleńskim lotniskiem jest spora dolina i to ona wprowadziła w błąd pilotów sugerując większą odległość od ziemi.
Po co drążyć ten koszmarny splot złych decyzji. ?

Wiele lat temu w Stanach Zjednoczonych zastrzelono prezydenta JFK .Do dziś niektórzy wmawiają że sprawcą był Lee Oswald .Strzelając z budynku biurowca / tzn z tyły samochodu prezydenckiego /Tymczasem oglądając publicznie dostępny film w chwili bezpośredniego trafienia w głowę prezydenta widać wyraźnie w którą stronę wylatuje prezydencki mózg.
Czy kule Oswalda zawróciły w powietrzu ?
kTO I PO CO NAGINA FAKTY ?

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA Praca dla Ciebie