Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Wyborcy PIS. Kim są?

~Ja niezalogowany
31 października 2015r. o 17:19
PanM napisał(a):
.....

Interes publiczny to pojęcie iluzoryczne / wręcz komunistyczne / .Podstawą jest interes jednostki.To pojedynczy człowiek powinien być najważniejszym i najwartościowszym elementem każdej społeczności.
Im szczęśliwsze , bogatsze , zdrowsze jednostki tym silniejsze państwo.
.....

Pozwolę się nie zgodzić musimy dążyć do pewnych norm grupy .
W ten sposób pozwala pan.M na to aby mordercy ,gwałciciele ,złodzieje jako jednostki były szczęśliwe wartościowe.Te osoby robią zło gdyż tego chcą i czują się wartościowe i radosne w tym co robią.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
670
ramaj
31 października 2015r. o 17:24
skorn napisał(a): Wierzy pan, że Rosja przeprowadziła rzetelne śledztwo w sprawie katastrofy pod Smoleńskiem? Prosta odpowiedź - tak czy nie?

Nie do mnie pytanie ale odpowiem : nie wierzę.Ruski jaki jest to wiemy - u nich zawsze "wsio charaszo" i za boga nie przyznają się do błędów.
Tylko..... ta katastrofa to wynik naszych błędów do, których zaliczam również nie branie poprawki na ruskie niechlujstwo.
Co tu dalej dochodzić.Gdybyśmy przestrzegali tylko własnych procedur,nic by się nie stało.A tak ,nasze własne śledztwo obnażyło nasz bałagan i chcielibyśmy aby chociaż część wstydu spadła na ruskich.
Mało było katastrofy Cassy,Bryzy,smigłowca z Millerem a nasi bez wyciągania rzeczywistych wniosków dalej udawali ,ze jest OK.
Ot i był skutek.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ja niezalogowany
31 października 2015r. o 17:25
PanM napisał(a):
skorn napisał(a): Wierzy pan, że Rosja przeprowadziła rzetelne śledztwo w sprawie katastrofy pod Smoleńskiem? Prosta odpowiedź - tak czy nie?


Mniemam Panie Skorn że pytanie to kierował Pan do mnie .

Nie interesuje mnie śledztwo Rosjan .Mam swój rozum i kieruje się swoją logiką.
Znane są niezaprzeczalne fakty z ostatnich sekund lotu.Wiadomym jest że przed Smoleńskim lotniskiem jest spora dolina i to ona wprowadziła w błąd pilotów sugerując większą odległość od ziemi.
Po co drążyć ten koszmarny splot złych decyzji. ?

Wiele lat temu w Stanach Zjednoczonych zastrzelono prezydenta JFK .Do dziś niektórzy wmawiają że sprawcą był Lee Oswald .Strzelając z budynku biurowca / tzn z tyły samochodu prezydenckiego /Tymczasem oglądając publicznie dostępny film w chwili bezpośredniego trafienia w głowę prezydenta widać wyraźnie w którą stronę wylatuje prezydencki mózg.
Czy kule Oswalda zawróciły w powietrzu ?
kTO I PO CO NAGINA FAKTY ?

Świetnie to pan ujął przyjmując wersję rządową. Może niech pan teraz oglądnie film?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
31 października 2015r. o 17:30
Oto rzeczony film

Budynek w którym był Oswald jest daleko z tyłu za autem.Wnioski niech każdy wyciągnie sam.


" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
670
ramaj
31 października 2015r. o 17:39
Panie daj pan spokój z tym filmem.Z obrazkami juz tak jest co dawno temu mówili o napisie na płocie.Kilka minut pracy odpowiednim programem i można pokazać jak Kennedy łapie kule w locie.
Do pana wiadomości.W Stanach różnych nawiedzonych (i zwykłych durni) chyba więcej niż u nas,czego dowodem liczni wyznawcy teorii spiskowych n/t zniszczenia World Trade Center.Jedna różnica :u nich tuman zna swoje miejsce.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
31 października 2015r. o 17:55
ramaj napisał(a): ... ,czego dowodem liczni wyznawcy teorii spiskowych ...

Poczułem się urażony :D

Przemo , neoliberalizm zakłada , że " podstawą jest interes jednostki " . Może i to prawda , ale powiedz mi kto będzie pracował na interes KAŻDEJ jednostki , skoro wszystkie jednostki mają takie same prawa i obowiązki ? A skoro wszyscy są równi sobie , to mamy opluwany komunizm :D

Myślę Papugo , że pinochet , to nie jest kolejne wcielenie Alterowicza :) Kolega Pinochet pisywał na Bolcu , kiedy ja tutaj "raczkowałem " :)

Miłego wieczoru :)


Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ja niezalogowany
31 października 2015r. o 18:00
Chodziło mi aby oglądnął pan ,,film,, przenośnia .a nie przyjmował jedynie słuszną wersję.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
31 października 2015r. o 18:07
Piotrze , pojedynczy człowiek w wyborach wybiera swoich przedstawicieli aby ci działali w jego imieniu ale przede wszystkim w jego interesie.

Potrzebne są szkoły , wojsko straż pożarna , policja więzienia , lekarze i wielu innych.
Czy to aż tak wielki problem aby raz na zawsze uregulować status i procentową ilość przedstawicieli każdego zawodu ?

Cała sfera budżetowa opłacana jest z daniny obywatelskiej.Wysokość tej daniny i sposoby jej pobierania powierzamy właśnie tym wybrańcom.

Nie należy niczego pozostawiać przypadkowi.
Niedopuszczalne jest aby nasi wybrańcy modernizowali prawo pod swoje potrzeby aby dostawać więcej i zatrudniać swoich.

Piotrze jednostka działa w ramach mądrego stabilnego prawa .To proste i oczywiste.
Natomiast władza ma zbyt wiele swobody i możliwości manipulowania w prawie.

[img=1446311254_5um122v.jpg]

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.