Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Skradziono Audi
~siostra M niezalogowany
30 października 2015r. o 11:43
~ napisał(a):
~ napisał(a): Panie jegomościu, w tyłku mam Co Pan myśli o moim komentarzu.
Żyjemy w Polsce, w kraju w którym złodzieje nie są karani, policja ma zerowa wykrywalność i jeżeli chcemy mieć coś drogiego np samochód to musimy sami przeciwdziałać złodziejom i pilnować mienia, nie dać się okraść.

Więc nie pitol mi Pan że wypisuje idiotyczne komentarze i zejdź Pan z chmur bo i Pana okradną.

Dziękuję i proszę się odpimpać :)


Mistrzu, nie podszywaj się pod czyjeś wypowiedzi. :>



Przepraszam, Pisala Siostra M
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~xddd niezalogowany
30 października 2015r. o 11:46
Sprzedam audi A6 zdjęcia wyżej

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kierowca niezalogowany
30 października 2015r. o 11:49
~siostra M napisał(a):
~ napisał(a):
~ napisał(a): Panie jegomościu, w tyłku mam Co Pan myśli o moim komentarzu.
Żyjemy w Polsce, w kraju w którym złodzieje nie są karani, policja ma zerowa wykrywalność i jeżeli chcemy mieć coś drogiego np samochód to musimy sami przeciwdziałać złodziejom i pilnować mienia, nie dać się okraść.

Więc nie pitol mi Pan że wypisuje idiotyczne komentarze i zejdź Pan z chmur bo i Pana okradną.

Dziękuję i proszę się odpimpać :)


Przecież to prawie 10-letnie auto, a nie nówka z salonu, nie dajmy się zwariować, że każde auto trzeba trzymać na parkingu strzeżonym.



Przepraszam, Pisala Siostra M
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Leo niezalogowany
30 października 2015r. o 12:00
Tez mam auto za60tysięcy i mam AC oraz parking strzeżony bo inaczej nie mógłbympspać w nocy proste wiadomo ze się nie znajdzie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~zbik niezalogowany
30 października 2015r. o 12:27
Najgorzej, że trzeba dalej raty spłacać a AUDI nie ma
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~egerszege niezalogowany
30 października 2015r. o 12:35
dlaczego rejestracja zamazana, skoro podana w artykule?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
30 października 2015r. o 12:36
~egerszege napisał(a): dlaczego rejestracja zamazana, skoro podana w artykule?


a moze to zdjecia z aukcji?....sprzedaz nie poszla, bo kasy zada pozyczkodawca, wiec "skradziono"......
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Polak niezalogowany
30 października 2015r. o 12:38
Rudy brodaczu dlaczego usuwasz moje posty ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego