Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Skradziono Audi
~ niezalogowany
30 października 2015r. o 22:03
~ napisał(a):
~ napisał(a): No widzisz a Panowie z MO zamiast zająć sie robotą i znaleźć chociaz co drugie skradzione auto zajmują sie jakas trawka leczniczą.. Na 10 skradzionych aut znajduja 3 z czego jedno mialo wypadek na autostradzie a drugie wjechalo do rowu jak uciekał :-)
Masz całkowitą rację,popieram.Każdy kto to przeżyl wie co to znaczy,a co do MO,no cóż..słabo...
Łapy uciąć przy ...,połamać a więcej nie ruszy.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
30 października 2015r. o 22:35
Takich aut jak to na zdjęciu codziennie kilkadziesiąt można zobaczyć na okolicznych drogach. Niczym szczególnym nie wyróżnia się od innych czarnych aut tego typu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~audi maniak niezalogowany
31 października 2015r. o 5:36
Widać po tablicach , że auto niedawno kupione...szkoda .
Nie ma się co łudzić , że zostanie odnalezione w całości .
Pewnie od razu poszedł na rozbiórkę i już w sobotę w Lubinie na giełdzie będzie można kupić od niego drzwi lub klapę .
Moim zdaniem to nie warto kupować tak drogiego auta marki Audi bo to strasznie chodliwy kąsek a , że tych modeli jest w brut na drogach to i popyt na części .
Ja kupiłem volvo w podobnym segmencie cenowym i wiem ,że tego nikt mi nie wezmie .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4570
#rafix0016 nieaktywny
31 października 2015r. o 7:05
jegomosc napisał(a):
~Siostra M napisał(a): Takie auta trzyma sie na strzezonym parkingu.
Jest bardzo blisko tego miejsca z ktorego zostalo skradzione auto.
Wlasciciel jest sobie sam winien.

Pozdrawiam


Auto mogłoby sobie stać otwarte i nikt nie ma prawa go dotykać. Nie mogę słuchać takich idiotycznych komentarzy jak ten wyżej. Pewnie dziewczyna idąca w krótkiej sukience po ulicy sam jest winna gwałtu itp. tak?
[img=1446271377_4olm0oj.jpg]



Dopisane 31.10.2015r. o godz. 07:05:

jegomosc napisał(a):
~ napisał(a): Panie jegomość. Wiedząc o tym, że w nocy na warszawskiej Pradze można dostać w zęby pójdziesz Pan tam pospacerować? W sumie masz prawo spacerować wszędzie.

Takie bryki to chodliwy towar tak więc trzeba się zastanowić czy nie warto o auto "zadbać" szczególnie.


Nie myl ofiary ze sprawcą. Nie ma czegoś takiego jak "sam sobie winien, bo...". Jasne, że każdy stara się maksymalnie zabezpieczyć swoją własność, ale nie dajmy się zwariować, bo zaraz wszyscy będziemy mieszkać na strzeżonych osiedlach...


myślisz ,e takim ,,filozofowaniem" naprawisz świat i teraz już będzie lepiej co ? Naiwny głupku..... Co z tego,że tak powinno być ?? Ale nie jest i albo zadbasz o ayto tak jak tu ktoś napisał albo p.o.p.i.e.r.d.a.l.a.s.z z buta i tyle w temacie...

Na dwie rzeczy nie ma lekarstwa: na śmierć i na bezczelność
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Leo niezalogowany
31 października 2015r. o 13:09
Tez mam auto za60tysięcy i mam AC oraz parking strzeżony bo inaczej nie mógłbympspać w nocy proste wiadomo ze się nie znajdzie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
31 października 2015r. o 13:30
~audi maniak napisał(a): Widać po tablicach , że auto niedawno kupione...szkoda .
Nie ma się co łudzić , że zostanie odnalezione w całości .
Pewnie od razu poszedł na rozbiórkę i już w sobotę w Lubinie na giełdzie będzie można kupić od niego drzwi lub klapę .
Moim zdaniem to nie warto kupować tak drogiego auta marki Audi bo to strasznie chodliwy kąsek a , że tych modeli jest w brut na drogach to i popyt na części .
Ja kupiłem volvo w podobnym segmencie cenowym i wiem ,że tego nikt mi nie wezmie .
Dajmy człowiekowi trochę nadziei,może się znajdzie.Ja czekam 3m-ce i jeszcze mam odrobine nadziei. :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~marko niezalogowany
31 października 2015r. o 17:01
Kurde chlpu auto zajumali a wy ludziska takie głupoty piszecie ciekawe czy Wy byście parkowali na parkingu szczerzonym! To jest jego auto i ma prawo byc zaparkowane tam gdzie wladcicielowi pasuje i to jego własność! I nikt nie miał prawa tego zrobic .nie na widzę zlodzieji sami sie za robotę nie wezmą tylko kradną .... Dawid jak tylko sie cus dowiem od razu tarabanie...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ob niezalogowany
31 października 2015r. o 17:06
~marko napisał(a): Kurde chlpu auto zajumali a wy ludziska takie głupoty piszecie ciekawe czy Wy byście parkowali na parkingu szczerzonym! To jest jego auto i ma prawo byc zaparkowane tam gdzie wladcicielowi pasuje i to jego własność! I nikt nie miał prawa tego zrobic .nie na widzę zlodzieji sami sie za robotę nie wezmą tylko kradną .... Dawid jak tylko sie cus dowiem od razu tarabanie...


Nieszczerzonego i Pan Bóg nie szczegł, zaparkowany na ulicy sam mówił "weź mnie". Mieli zlecenie, namierzyli, to wzięli.
Właścicielu - głowa do góry, a następnym razem więcej przezorności życzę i zapobiegliwości.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.