Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Po serii zamachów stan wyjątkowy we Francji
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
19 listopada 2015r. o 21:59
~Iza napisał(a): ...
I tak wygląda wypowiedź z klasą.

:)


Ja skończyłem ledwie osiem klas , ale z tą klasą , to nie chcę mieć nic wspólnego . Lepiej z Mądrym zgubić , jak z głupim znaleźć. Korzenie eurokołchozu , jakie dwa lata temu tłumaczyłem Ci , Droga Arystokratko , posługując się słowami Niemca , nazwiska zapomniałem ;) ... przypomnij proszę :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
19 listopada 2015r. o 22:11
gover napisał(a):
falco napisał(a): bo trzeba mieć nie jedną szara komórkę a o wiele więcej by pewne rzeczy ogarnąć :D


falco, jak z pewnoscia zdazyles juz zauwazyc, nie zgadzam ie z Toba w zadnej kwestii, laczy nas jedno, w sledzeniu i tempiniu roznych "niewiernosci" KK. . Prosze nie obrazajcie falco.Nie znalazlem nic, gdzie falco obraza wierzacych. Tempisz, moze w formie nieco przerysowanej, zdarzenia w KK, ale jestem z Toba. jestem katolikiem z krwii kosci. Badz wierny Twojemu sumieniu.


nie widze najmniejszego problemu w pisaniu z Toba a to ze roznimy sie pewnymi pogladami raczej ubarwia nasza wymiane postow...
co do obrazania to jego proby nie robia na mnie wrazenia co nie znaczy ze stawiam sie ponad...
byc moze cos ''przerysowuje'' ale nie potrafie inaczej :]

to ze jestes katolikiem mnie nie przeszkadza bo kazdy z nas ma wolny wybor...Ty dokonales takiego i to jest cos czego inni nie powinni ktytykowac ...
za to krytyka KK jest moim zdaniem dzisiaj bardzo na miejscu...

''sumienie''?...wielu tutaj uwaza ze go nie mam...

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13021
eto
19 listopada 2015r. o 22:17
Pannazdzieckiem napisał(a):
~Iza napisał(a): ... posługując się słowami Niemca , nazwiska zapomniałem ;) ... przypomnij proszę :)

Chodzi Ci o Karola ??:D



Czy ktoś pamięta o chrześcijanach ginących na świecie?
Tragiczne wydarzenia jakie miały miejsce w Paryżu sprawiły, że do Francji z całego świata zaczęły spływać tysiące kondolencji i głosów solidarności z całym narodem francuskim. Gdy jednak we Francji w zamachach zginęło 120 osób, w ostatnim roku śmierć dotknęła tysiące chrześcijan na świecie

http://orwellsky.blogspot.com/2015/11/czy-ktos-pamieta-o-chrzescijanach.html
Wprawdzie w niedzielę w bazylice ksiądz mówił o tym na kazaniu, ale może nie wszyscy chodzą do kościoła :) dlatego wstawiłem.


Dopisane 19.11.2015r. o godz. 22:17:

Źle coś pokombinowałem i wpisałem się w komentarz Panny :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
19 listopada 2015r. o 22:18
Nie , nie o Marksa Eto :)

Zgaduj zgadulo :D

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13021
eto
19 listopada 2015r. o 22:25
Pannazdzieckiem napisał(a): Nie , nie o Marksa Eto :)

Zgaduj zgadulo :D


Magnum powiedziałaby, że to retrospekcje.

Nie zwróciłem uwagi na zawiasy :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
19 listopada 2015r. o 22:25
Nota bene , taki był z niego Niemiec , jak ze mnie arcybiskup Rzymu :D A z Trockiego , przeciwnik Lenina . A z Bolka przeciwnik Kwacha. A z Ryżego przeciwnik Kłamczyńskiego ...

Historia lubi się powtarzać , miejmy nadzieję , że jej kiedyś odejmie mowę :D

Dobranoc :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13021
eto
19 listopada 2015r. o 22:42
Dzisiaj małemu jest ciężko na świecie, więc chyba nie mamy wyjścia i powinniśmy płacić ten haracz do budżetu Unii i w niej siedzieć.
Fajnie jest sobie jeździć gdzie chcesz w Europie i nie tłumaczyć się na granicach.
Druga sprawa to fakt, żeby inni traktowali nas i nasz głos poważnie. Rząd polski i nasi parlamentarzyści, muszą dbać o nasz interes i nie dać sobą manipulować.

Powodzenia, wystarczy na dzisiaj. ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
19 listopada 2015r. o 23:29
Z prezydenta Francji taka chadecja jak z koziej dupy trąba. Poza tym partie chadeckie wcale nie musza być z definicji prawicowe. To tyle odnosnie bełkotu fobiaka.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza