Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Po serii zamachów stan wyjątkowy we Francji
~ niezalogowany
20 listopada 2015r. o 3:10
falco napisał(a):
gover napisał(a):
falco napisał(a): bo trzeba mieć nie jedną szara komórkę a o wiele więcej by pewne rzeczy ogarnąć :D


falco, jak z pewnoscia zdazyles juz zauwazyc, nie zgadzam ie z Toba w zadnej kwestii, laczy nas jedno, w sledzeniu i tempiniu roznych "niewiernosci" KK. . Prosze nie obrazajcie falco.Nie znalazlem nic, gdzie falco obraza wierzacych. Tempisz, moze w formie nieco przerysowanej, zdarzenia w KK, ale jestem z Toba. jestem katolikiem z krwii kosci. Badz wierny Twojemu sumieniu.


nie widze najmniejszego problemu w pisaniu z Toba a to ze roznimy sie pewnymi pogladami raczej ubarwia nasza wymiane postow...
co do obrazania to jego proby nie robia na mnie wrazenia co nie znaczy ze stawiam sie ponad...
byc moze cos ''przerysowuje'' ale nie potrafie inaczej :]

to ze jestes katolikiem mnie nie przeszkadza bo kazdy z nas ma wolny wybor...Ty dokonales takiego i to jest cos czego inni nie powinni ktytykowac ...
za to krytyka KK jest moim zdaniem dzisiaj bardzo na miejscu...

''sumienie''?...wielu tutaj uwaza ze go nie mam...


Jakie może mieć sumienie taki hipokryta jak ty? :/ Bez siania nienawiści pustaczku ciebie tu nie ma :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Iza niezalogowany
20 listopada 2015r. o 5:37
eto napisał(a):
Zgadzam się, ale Merkel to się nie za bardzo podobało.
Wchodzimy w nowy, inny etap w stosunkach pomiędzy naszymi krajami.
Niestety, Niemcy powinny więcej brać pod uwagę zdanie innych ministrów przed podjęciem decyzji, a nie po podjęciu ich.
Szukanie pomocy po, jest spóźnione, niemniej jednak powinniśmy być solidarni i taką pomoc Unii udzielić.

Eto, solidaryzować się z rzeczywistymi uchodźcami , zwłaszcza chrześcijanami, jak najbardziej, imigrantami socjalnymi, zwłaszcza muzułmanami – niekoniecznie.
Europie? - to jak zgodzić się na przyjęcie przypadkowych gości zaproszonych na imprezę i rozlokowanych po zaskoczonych sąsiadach :D

Przy okazji:
http://niewygodne.info.pl/artykul6/02617-Fiasko-szczytu-UE-Afryka
http://wpolityce.pl/swiat/271598-bezsensowny-szczyt-na-malcie-czyli-dlaczego-kraje-afrykanskie-nie-pomoga-europie-w-rozwiazaniu-kryzysu-imigracyjnego
http://www.uwazamrze.pl/artykul/1010575/pomoc-trojanska

PS. Eto, Wspólnota Europejska była ok., ale jak ster władzy przejęły „ dzieci kwiaty” - mamy euro-kołchoz.

Miłego :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
20 listopada 2015r. o 6:32
Amen. :)

Miłego :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
20 listopada 2015r. o 7:26
~ napisał(a):
falco napisał(a):
gover napisał(a):
falco napisał(a): bo trzeba mieć nie jedną szara komórkę a o wiele więcej by pewne rzeczy ogarnąć :D


falco, jak z pewnoscia zdazyles juz zauwazyc, nie zgadzam ie z Toba w zadnej kwestii, laczy nas jedno, w sledzeniu i tempiniu roznych "niewiernosci" KK. . Prosze nie obrazajcie falco.Nie znalazlem nic, gdzie falco obraza wierzacych. Tempisz, moze w formie nieco przerysowanej, zdarzenia w KK, ale jestem z Toba. jestem katolikiem z krwii kosci. Badz wierny Twojemu sumieniu.


nie widze najmniejszego problemu w pisaniu z Toba a to ze roznimy sie pewnymi pogladami raczej ubarwia nasza wymiane postow...
co do obrazania to jego proby nie robia na mnie wrazenia co nie znaczy ze stawiam sie ponad...
byc moze cos ''przerysowuje'' ale nie potrafie inaczej :]
o prosze....
to ze jestes katolikiem mnie nie przeszkadza bo kazdy z nas ma wolny wybor...Ty dokonales takiego i to jest cos czego inni nie powinni ktytykowac ...
za to krytyka KK jest moim zdaniem dzisiaj bardzo na miejscu...

''sumienie''?...wielu tutaj uwaza ze go nie mam...


Jakie może mieć sumienie taki hipokryta jak ty? :/ Bez siania nienawiści pustaczku ciebie tu nie ma :>

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
20 listopada 2015r. o 10:05
skorn napisał(a): Z prezydenta Francji taka chadecja jak z koziej dupy trąba. Poza tym partie chadeckie wcale nie musza być z definicji prawicowe. To tyle odnosnie bełkotu fobiaka.


ty bity przez babe i jej dzieciaka w biedronce za darmo, fobiak napisal jak byk z bykiem
chadecja*
to powinno sie tobie rzucic w to zaropiale oczko bez cytatu ale co mi tam zacytuje jeszcze raz
" niemiecka hadecja wywija biblia i wali prosto w oczy tym, ze chescijanin nie moze sie przygladac niedoli islamczykow ale nie wspominaja o tym, ze ezekutujac dyktatorow wywolali chaos w panstwach arabskich. "

gdzie tu masz francje?
wszystkie rzady sa socjalistyczne, niezaleznie od tego czym wymachuja
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 listopada 2015r. o 10:56
ten fobiak to niezly madrala, szkoda tylko, ze do tylko we wlasnej wyobrazni. Laik, niedouczony prostak i dyletant
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13021
eto
20 listopada 2015r. o 11:05
Pannazdzieckiem napisał(a): Amen. :)

Miłego :)


Człowiek jest istotą która lubi żyć w stadzie, więc "Euro-kołchoz"
Spełnia takie warunki.

Iza "PS. Eto, Wspólnota Europejska była ok., ale jak ster władzy przejęły „ dzieci kwiaty” - mamy euro-kołchoz"

Muszą się przyjrzeć w temacie: "Dzieci Kwiaty"

;)

Miłego dnia, bo przerwa na kawę minęła. ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
20 listopada 2015r. o 20:14
a ja wlasnie ja popijam ... :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.