Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Prawo i sprawiedliwość po "pisowsku"

~ niezalogowany
30 grudnia 2015r. o 21:24
Skaut napisał(a): Archiwizuję wszystkie moje wpisy bo jestem pewien że w niedługim czasie bedę mógł je przypomnieć z dopiskiem: "a nie mówiłem ?"

Kwiiii....., kwiiiiiii :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
30 grudnia 2015r. o 22:26
Skaut napisał(a): Archiwizuję wszystkie moje wpisy bo jestem pewien że w niedługim czasie bedę mógł je przypomnieć z dopiskiem: "a nie mówiłem ?"

Archiwizuj bo jak będą ...y nas zamykać to jeszcze dołożą nam parę wpisów ,ja uważam że Gowin to podły człowiek ,wygląda jak niedomyty.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
30 grudnia 2015r. o 22:42
Jednego ważnego ...a w stanie wojennym nie zamknęli, bo nie bylo za co, to do dzisiaj chodzi wściekły !! :P :D

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
12689
#Victoria1 nieaktywny
30 grudnia 2015r. o 23:53

https://pbs.twimg.com/media/CXagL4rWAAAo3Zw.jpg
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
315
#mir.ko nieaktywny
31 grudnia 2015r. o 7:34
Skaut napisał(a): Archiwizuję wszystkie moje wpisy bo jestem pewien że w niedługim czasie bedę mógł je przypomnieć z dopiskiem: "a nie mówiłem ?"


Powiedzmy ze tak napiszesz. Co wtedy zaproponujesz rodakom?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~doli niezalogowany
31 grudnia 2015r. o 7:40
Dokładnie w stanie wojennym był nikim spał do południa SB sie nim nie interesowało , nawet nie był internowany a to oznacza ze był ..........nikim , za to dzisiaj tworzy z Rydzykiem Imperium Poloniae......no bo do Tanga trzeba dwojga bo jeden nie zdążył wylądować tak gdzie chciał .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
31 grudnia 2015r. o 7:46
~doli napisał(a): Dokładnie w stanie wojennym był nikim spał do południa SB sie nim nie interesowało , nawet nie był internowany a to oznacza ze był ..........nikim , za to dzisiaj tworzy z Rydzykiem Imperium Poloniae......no bo do Tanga trzeba dwojga bo jeden nie zdążył wylądować tak gdzie chciał .


mnie interesuje jakie teraz wprowadza zmiany i jestem za :) a świnki niech kwiczą kundelki podszczekują :/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
31 grudnia 2015r. o 8:44
Skaut napisał(a): Archiwizuję wszystkie moje wpisy bo jestem pewien że w niedługim czasie bedę mógł je przypomnieć z dopiskiem: "a nie mówiłem ?"


I bardzo dobrze. Za jakieś dwa lata zechciej z łaski swojej jeszcze raz je opublikować , będę miał się z czego pośmiać. Nie rozumiesz tłuku , co się dzieje na tej Planecie. Żydowscy kołchoźnicy z piekła rodem , tracą powoli władzę i wpływy w całej Europie , nie tylko w Polsce. Ba, na świecie też.
Po której stronie barykady stoisz ? Po stronie Sorosa od kolorowych rewolucji , czy Narodu Polskiego ?

Miłego :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza