Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Prawo i sprawiedliwość po "pisowsku"

13547
#Skaut nieaktywny
31 grudnia 2015r. o 9:07
mir.ko napisał(a):
Skaut napisał(a): Archiwizuję wszystkie moje wpisy bo jestem pewien że w niedługim czasie bedę mógł je przypomnieć z dopiskiem: "a nie mówiłem ?"


Powiedzmy ze tak napiszesz. Co wtedy zaproponujesz rodakom?


Trochę cierpliwości. Ale najogólniej mówiąc zaproponuję Rodakom dużo więcej rozwagi przy urnach wyborczych.

Ignoruję posty bez sensu, chamskie, obraźliwe i oczywiście ich autorów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
31 grudnia 2015r. o 9:14
Skaut napisał(a):



Trochę cierpliwości. Ale najogólniej mówiąc zaproponuję Rodakom dużo więcej rozwagi przy urnach wyborczych.


hahahaha czyli ośmiorniczki :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
31 grudnia 2015r. o 9:20
super że to archiwizujesz :)
już teraz mało kto ma tyle odwagi by przyznać się do głosowania na ''...ów''
po kolejnych ich ''ustawkach'' jest ich coraz mniej i to mnie cieszy jak również to że każdy dzień i ich ''bycie przy korycie'' :D pokazuje wszystkim jak bardzo władzy chcieli a właściwie profitów jakie ona daje ...
''...y'' kukizy i wszystko to co trąci polityką przypomina i wcześniej i dzisiaj szambem a jak mawiał klasyk ''z szamba ''czegoś nie uczynisz ;)

biedaczek nie śmiał jednak nadmienić ze sam w tym ''szambie '' unurzany jest po szyję :D a jak dzisiaj przeczytałem brednie Kuzmiuka to napad śmiechu mnie powalił z nóg...
wszak mamy ''sylwka'' wiec bawmy się od rana... :D

i równie ''zabawnego'' przyszłego roku :D

Zastosowana autokorekta


"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13547
#Skaut nieaktywny
31 grudnia 2015r. o 9:23
~ napisał(a):
Skaut napisał(a):



Trochę cierpliwości. Ale najogólniej mówiąc zaproponuję Rodakom dużo więcej rozwagi przy urnach wyborczych.


hahahaha czyli ośmiorniczki :]


Ośmiorniczki są przereklamowane, nic szczegółnego, nie polecam.

Ignoruję posty bez sensu, chamskie, obraźliwe i oczywiście ich autorów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
31 grudnia 2015r. o 9:29
Skaut napisał(a):





Ośmiorniczki są przereklamowane, nic szczegółnego, nie polecam.


polecasz i to nachalnie POpaprańcu :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
31 grudnia 2015r. o 9:33
falco napisał(a):




sam w tym ''szambie '' unurzany jest po szyję :D



hipokryto o to twoja miara :/



obżarty synciu mundurowego? czerwiec 1956? grudzień 1970, czy 1981? jaki sort takie wspomnienia

a gdzie chwalebny tatuś wtedy był?
:]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13547
#Skaut nieaktywny
31 grudnia 2015r. o 9:39
falco - trzymaj kurs bo trzeba, mimo epidemii szaleństwa, przypominać ludziom że jednak nie wszyscy zwariowali.
I baw się dobrze na sylwku.

Ignoruję posty bez sensu, chamskie, obraźliwe i oczywiście ich autorów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
31 grudnia 2015r. o 9:47
i Ty również :)

do tego tam oszołoma powyżej ;)
mundur po ojcu mam przygotowany :D
ty co najwyżej -drelich :P

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.