Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Villaro zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Prawo i sprawiedliwość po "pisowsku"

315
#mir.ko nieaktywny
31 grudnia 2015r. o 14:22
Skaut napisał(a):
mir.ko napisał(a):
Skaut napisał(a): Archiwizuję wszystkie moje wpisy bo jestem pewien że w niedługim czasie bedę mógł je przypomnieć z dopiskiem: "a nie mówiłem ?"


Powiedzmy ze tak napiszesz. Co wtedy zaproponujesz rodakom?


Trochę cierpliwości. Ale najogólniej mówiąc zaproponuję Rodakom dużo więcej rozwagi przy urnach wyborczych.


Czyli nie masz zadnej alternatywy. Rozwaga umarła podczas wojny
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9984
#gover nieaktywny
31 grudnia 2015r. o 14:26
PiS kultywuje tradycje.[img=1451568336_vx5urra.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
31 grudnia 2015r. o 14:39
mir.ko napisał(a):
Skaut napisał(a):
mir.ko napisał(a):
Skaut napisał(a): Archiwizuję wszystkie moje wpisy bo jestem pewien że w niedługim czasie bedę mógł je przypomnieć z dopiskiem: "a nie mówiłem ?"


Powiedzmy ze tak napiszesz. Co wtedy zaproponujesz rodakom?


Trochę cierpliwości. Ale najogólniej mówiąc zaproponuję Rodakom dużo więcej rozwagi przy urnach wyborczych.


Czyli nie masz zadnej alternatywy. Rozwaga umarła podczas wojny


a może warto przypomnieć nieomylnemu skautowi jego maile sprzed wyborów prezydenckich i parlamentarnych? one tutaj pewnie wciąż istnieją.... wygrana meblarza była oczywista, inaczej glosili tylko oszołomy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
31 grudnia 2015r. o 15:00
~ napisał(a): Polecam każdemu


Ja również :) Im częściej słucham Gadowskiego , tym bardziej żałuję , że u Pisiorów niewielu jest tak mądrych. Pamiętacie Techniczny rząd Glińskiego ? Wtedy w programie nie było nic oprócz pustosłowia o innowacjach. Wychodzi mi na to , że Jaro poszedł był po rozum do głowy i stwierdził , że jak Orban może , to Szydło też :)

Chłopczyku w spodenkach , czy pytanie " po której stronie barykady stoisz " jest na tyle obraźliwe , że zasługuje na ignorancję ? :D

Miłego popołudnia Wam życzę :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
31 grudnia 2015r. o 15:04
~ napisał(a): wygrana meblarza była oczywista, inaczej glosili tylko oszołomy


~ napisał(a): inaczej glosili tylko oszołomy


Oszołomy wybrały notariusza! :)

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/10,114927,19401833,andrzej-duda-w-czasie-kampanii-nie-bede-notariuszem-rzadu.html
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
31 grudnia 2015r. o 15:22
~ napisał(a): i jak jesteś dumny z tatusia :D


Ten co ojca od urodzenia szuka. Mama wytypowała ze 30 kandydatów ale żaden się nie przyznaje do ojcostwa.
Nie ma kto płacić alimentów?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13547
#Skaut nieaktywny
31 grudnia 2015r. o 22:13
~ napisał(a): ...
może warto przypomnieć nieomylnemu skautowi jego maile sprzed wyborów prezydenckich i parlamentarnych? one tutaj pewnie wciąż istnieją.... wygrana meblarza była oczywista, inaczej glosili tylko oszołomy


Dzięki za to "nieomylny", choć aż tak dobrze nie jest. Nie ma potrzeby przypominania, pamiętam wszystko co piszę i niczego bym dzisiaj nie zmienił. Nie mogłem niestety przewidzieć że aż tylu rodakom coś się "porobiło" a stanowczo za dużo olało wybory.
Widocznie każdy naród musi taką epidemię przejść.
Rządy PiSu to "dżuma" polskiej polityki ale to się już leczy więc jest nadzieja na zdrową Polskę.

Ignoruję posty bez sensu, chamskie, obraźliwe i oczywiście ich autorów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
31 grudnia 2015r. o 22:23
Skaut napisał(a): ...
Rządy PiSu to "dżuma" ...


Dla kogo ?

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza