Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Jakie kombi powyżej 2000 roku do 12000zł

~klucz-nick niezalogowany
29 listopada 2015r. o 12:25
~ napisał(a):
~ napisał(a): Oto najpiękniejsze kombi i za bardzo rozsądna cenę o ile rocznik przed 2007 :)




aż dziwne że klucznik po tobie jeszcze nie pojechał, on jedyny zna sie na alfach.....
a tak po za tym zgadzam sie że to jedno z ładniejszych kombi na rynku
auto dla głąbów co to już się rano w serwisie widzieli. :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~do bezmózgiego od kluczy niezalogowany
29 listopada 2015r. o 12:43
klucznik popaprańcu jesteś tak na maxa niedorozwinięty że kto ci
w ogóle dał prawo jazdy??? pociskasz tym swoim japońskim zgniluchem co to szybciej rdzewieje niż jeździ i piszesz te swoje wypociny, nigdy nie będziesz miał alfy bo to samochód nie dla ...i czujesz to frajerku z micry???

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucz-nick niezalogowany
29 listopada 2015r. o 13:08
~do bezmózgiego od kluczy napisał(a): klucznik popaprańcu jesteś tak na maxa niedorozwinięty że kto ci
w ogóle dał prawo jazdy??? pociskasz tym swoim japońskim zgniluchem co to szybciej rdzewieje niż jeździ i piszesz te swoje wypociny, nigdy nie będziesz miał alfy bo to samochód nie dla ...i czujesz to frajerku z micry???
nie spinaj się bo ci żyłka p-i-e-r-d-o-l-n-i-e,mam prawko A+B+BC+C+CE:P ,tak micra to super wóz lepszy od alfy i pastucha,ale u mnie w garage najniższa poj skokowa auta to poniżej 2,6 nie wchodzi w gre :P nooo i stoi tam gówo cię to obchodzi co :P i kto tu jest niedorozwinięty ?? pajacu :P najbardziej głupie jest to że jeden burak z drugim kupi sobie jakieś gówno np pastucha lub alfe ładuje kase i udaje że jest ok ,a gdy ktoś napisze prawde to zaraz jest niedorozwinięty ??

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11100
#Blackjack nieaktywny
29 listopada 2015r. o 13:35
~klucz-nick napisał(a):
~ napisał(a):
~ napisał(a): Oto najpiękniejsze kombi i za bardzo rozsądna cenę o ile rocznik przed 2007 :)




aż dziwne że klucznik po tobie jeszcze nie pojechał, on jedyny zna sie na alfach.....
a tak po za tym zgadzam sie że to jedno z ładniejszych kombi na rynku
auto dla głąbów co to już się rano w serwisie widzieli. :P

Ta alfa to akurat odmieniec wśród alf.... o dziwo jest prawie bezawaryjna, zwłaszcza diesel.

Nie wolno, Rin, absolutnie nie wolno przegryzać ludziom gardeł. (...) To nielegalne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 listopada 2015r. o 16:42
~klucz-nick napisał(a):
~ napisał(a):
~ napisał(a): Oto najpiękniejsze kombi i za bardzo rozsądna cenę o ile rocznik przed 2007 :)




aż dziwne że klucznik po tobie jeszcze nie pojechał, on jedyny zna sie na alfach.....
a tak po za tym zgadzam sie że to jedno z ładniejszych kombi na rynku
auto dla głąbów co to już się rano w serwisie widzieli. :P


Ubolewam, ale jako ów głąb jeżdżący tym wynalazkiem nie poznałem jak dotąd żadnych znajomych w serwisie, mimo, ze alfa leciwa, bo prawie 10 letnia. Chyba coś z nią nie jest tak.. Nie wiem, może bez sensu wymieniam regularnie te wszystkie oleje, filtry? Przecież zgodnie z ludową legendą powinna ona jeździć co najwyżej na lawecie, a nie na własnych kołach objechać pół Europy?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 listopada 2015r. o 19:09
~klucz-nick napisał(a):
~do bezmózgiego od kluczy napisał(a): klucznik popaprańcu jesteś tak na maxa niedorozwinięty że kto ci
w ogóle dał prawo jazdy??? pociskasz tym swoim japońskim zgniluchem co to szybciej rdzewieje niż jeździ i piszesz te swoje wypociny, nigdy nie będziesz miał alfy bo to samochód nie dla ...i czujesz to frajerku z micry???
nie spinaj się bo ci żyłka p-i-e-r-d-o-l-n-i-e,mam prawko A+B+BC+C+CE:P ,tak micra to super wóz lepszy od alfy i pastucha,ale u mnie w garage najniższa poj skokowa auta to poniżej 2,6 nie wchodzi w gre :P nooo i stoi tam gówo cię to obchodzi co :P i kto tu jest niedorozwinięty ?? pajacu :P najbardziej głupie jest to że jeden burak z drugim kupi sobie jakieś gówno np pastucha lub alfe ładuje kase i udaje że jest ok ,a gdy ktoś napisze prawde to zaraz jest niedorozwinięty ??
A może by tak zrobić ranking chamskich wypowiedzi i piętnować na forum lub poprosić moderatora,aby nie puszczał takich.No bo często niepoprawne treściowo lub politycznie wypowiedzi albo się nie ukazują ,albo szybko znikają.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 listopada 2015r. o 19:09
~klucz-nick napisał(a):
~do bezmózgiego od kluczy napisał(a): klucznik popaprańcu jesteś tak na maxa niedorozwinięty że kto ci
w ogóle dał prawo jazdy??? pociskasz tym swoim japońskim zgniluchem co to szybciej rdzewieje niż jeździ i piszesz te swoje wypociny, nigdy nie będziesz miał alfy bo to samochód nie dla ...i czujesz to frajerku z micry???
nie spinaj się bo ci żyłka p-i-e-r-d-o-l-n-i-e,mam prawko A+B+BC+C+CE:P ,tak micra to super wóz lepszy od alfy i pastucha,ale u mnie w garage najniższa poj skokowa auta to poniżej 2,6 nie wchodzi w gre :P nooo i stoi tam gówo cię to obchodzi co :P i kto tu jest niedorozwinięty ?? pajacu :P najbardziej głupie jest to że jeden burak z drugim kupi sobie jakieś gówno np pastucha lub alfe ładuje kase i udaje że jest ok ,a gdy ktoś napisze prawde to zaraz jest niedorozwinięty ??
A może by tak zrobić ranking chamskich wypowiedzi i piętnować na forum lub poprosić moderatora,aby nie puszczał takich.No bo często niepoprawne treściowo lub politycznie wypowiedzi albo się nie ukazują ,albo szybko znikają.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
29 listopada 2015r. o 20:08
MOŻE KTOŚ WYPOWIEDZIEĆ SIĘ NA TEMAT RENAULT MEGANE 2 BARDZO BYM PROSIŁ
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMAMrowka zaprasza