Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Nie mam ochoty na seks po tabletkach antykoncepcyjnych

~fuck niezalogowany
26 listopada 2015r. o 11:09
~WIELKA POMPA napisał(a): TO NIE PRAWDA,ŻE PO TABLETKACH ANTYKONCEPCYJNYCH NIE MA SIĘ OCHOTY NA BZYKANKO.MOJA ŻONA BIERZE I LIBIDO MA NA DOBRYM POZIOMIE.WYSTARCZY PARĘ MIŁYCH I CIEPŁYCH SŁÓW I TROCHU SZALEŃSTWA.POZDRAWIAM. :P


Prawda prawda,tylko każdy organizm reaguje inaczej na tabletki,brałam je bardzo długo i nie miałam ochoty,zero przyjemności,w ogóle nic,żadne miłe słówka nie pomagały ,stwierdziłam ,że coś jest nie tak, zrezygnowałam z nich i wszystko wróciło do normy :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Morelka niezalogowany
26 listopada 2015r. o 12:14
Miałam też taki problem ze spadkiem libido i mój ginekolog polecił mi tabletki SPONTANEA. Biorę juz 3 miesiące i są naprawdę super!!! Oprócz tego że mam częściej ochotę na seks to woda w organizmie mi się nie zatrzymuje( nie czuje się taka pelna) Można je dostać w aptece bez recepty. Ja mogę z czystym sumieniem polecić, pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
26 listopada 2015r. o 13:01
Nie masz ochoty na seks po tabletkach...? Bo to są tabletki antykoncepcyjne!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~WIELKA POMPA niezalogowany
26 listopada 2015r. o 13:43
Jak facet jest odpowiedni to kobiecie nic nie przeszkadza na bzykanie.Nawet tabletki.Moja kobiecina jak mnie zobaczy w majteczkach to cieknie jej po nagach.Ma wtedy ochotę na bzykanie nawet w łazience.Ale żeby nie dzieci to,każdą chwilę można wykorzystać. :*
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mama niezalogowany
26 listopada 2015r. o 16:47
~ napisał(a): Moze tez byc ze masz zle dobrane tabletki i jak zmienisz na inne to nie bedzie problemu.


Ja tez tak mam, kiedys bralam cilest bylo ok, teraz biore inne i poprostu mi się nie chce, jak odstawie i mam przerwe w braniu anty ochota powraca, wiec to napewno zle dobrane tabletki :) pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
26 listopada 2015r. o 19:13
~fuck napisał(a):

Prawda prawda,tylko każdy organizm reaguje inaczej na tabletki,brałam je bardzo długo i nie miałam ochoty,zero przyjemności,w ogóle nic,żadne miłe słówka nie pomagały ,stwierdziłam ,że coś jest nie tak, zrezygnowałam z nich i wszystko wróciło do normy :D
czyli tez sie nie roocham
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~heh niezalogowany
26 listopada 2015r. o 20:30
~WIELKA POMPA napisał(a): Jak facet jest odpowiedni to kobiecie nic nie przeszkadza na bzykanie.Nawet tabletki.Moja kobiecina jak mnie zobaczy w majteczkach to cieknie jej po nagach.Ma wtedy ochotę na bzykanie nawet w łazience.Ale żeby nie dzieci to,każdą chwilę można wykorzystać. :*


Hahahaha oj ta wyobraznia... :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~fachowiec niezalogowany
27 listopada 2015r. o 5:55
k.u.r.w.y też nie mają czasem ochoty a daja rade. Nogi w góre i jedziesz z koksem !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza