Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Nie mam ochoty na seks po tabletkach antykoncepcyjnych

~heh niezalogowany
27 listopada 2015r. o 11:32
~fachowiec napisał(a): k.u.r.w.y też nie mają czasem ochoty a daja rade. Nogi w góre i jedziesz z koksem !



...Bo co tam,że kobieta nie odczuwa przyjemności ,najważniejsze żeby facet był zadowolony .. :/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
27 listopada 2015r. o 12:19
najbardziej kobieta zadowolona jest w dzień wypłaty. ;) ;) wtedy taka miła i ochotna.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Babska niezalogowany
27 listopada 2015r. o 17:09
Wy babska rzadko macie ochote.. Potem glupie gadanie bo mnie zdradził.. No zdradzil bo jak ma sie chodzic prosic, blaznic to nic dziwnego ze poszedl z inna! Wcale sie nie dziwie! Jak nie masz ochoty to zamiast faceta wez sobie psa. Ale jak kase zobaczą to nogi sie same rozkładają
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mama niezalogowany
27 listopada 2015r. o 17:38
~Babska napisał(a): Wy babska rzadko macie ochote.. Potem glupie gadanie bo mnie zdradził.. No zdradzil bo jak ma sie chodzic prosic, blaznic to nic dziwnego ze poszedl z inna! Wcale sie nie dziwie! Jak nie masz ochoty to zamiast faceta wez sobie psa. Ale jak kase zobaczą to nogi sie same rozkładają



Id...a jakis to pisal albo człowiek bez wartości, zreszta to samo!!!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Xl niezalogowany
27 listopada 2015r. o 22:51
~Babska napisał(a): Wy babska rzadko macie ochote.. Potem glupie gadanie bo mnie zdradził.. No zdradzil bo jak ma sie chodzic prosic, blaznic to nic dziwnego ze poszedl z inna! Wcale sie nie dziwie! Jak nie masz ochoty to zamiast faceta wez sobie psa. Ale jak kase zobaczą to nogi sie same rozkładają



No to ty chyba same takie miałeś co zakasę rozkładają bo niby skąd masz takie wyróżnione zdanie na ten temat aaaaa? :D Źle trafiasz nieboraku oj źle ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Meg34 niezalogowany
19 grudnia 2015r. o 0:21
Głupie gadanie, że to kobiety nigdy nie mają ochoty na seks... U mnie w związku był zupełnie odwrotny problem, ja nie miałam problemów z ochotą, za to zauważyłam, że mój mąż z czasem miał coraz większe problemy z potencją, najpierw oboje unikaliśmy tego tematu, jednak po pewnym czasie zauważyliśmy, że to milczenie zupełnie nie ma sensu, bo tylko odbija się na naszym związku, Poszperałam trochę w internecie, znalazłam sklep http://shop-kamagra.pl/ ,zamówiłam odpowiednie tabletki, mąż bez gadania zaczął je brać i problem zniknął. Dlatego niezależnie, czy to kobieta ma problemu z ochotą na seks, czy mężczyzna, to po prostu o tym rozmawiajcie ze sobą , a na pewno wspólnie znajdziecie jakieś rozwiązanie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Wikary bezwytryskowy niezalogowany
19 grudnia 2015r. o 0:35
Sami grzesznicy. Jakie tabletki, jaka antykoncepcja. Boże czytasz i nie grzmisz.
Grzech ciężki i ekskomunika was czeka. Szwadrony krucjaty cnotliwych babć na pewno was dopadną.
Seks ma służyć tylko prokreacji a nie zaspokajaniu diabelskich zachcianek.
Kategorycznie zakazane jest marnowanie "niepoczętych" i "nierozpoczętych".

Już niedługo skończy się to wasze forumowe rozpasanie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~klucz-nick niezalogowany
19 grudnia 2015r. o 12:34
~Babska napisał(a): Wy babska rzadko macie ochote.. Potem glupie gadanie bo mnie zdradził.. No zdradzil bo jak ma sie chodzic prosic, blaznic to nic dziwnego ze poszedl z inna! Wcale sie nie dziwie! Jak nie masz ochoty to zamiast faceta wez sobie psa. Ale jak kase zobaczą to nogi sie same rozkładają
święta prawda :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.