Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

500 ZŁ NA DZIECKO

211
skorn
28 listopada 2015r. o 16:43
Można też utworzyć państwowe zakłady i zatrudnić w nich wszystkich bezrobotnych. Bezrobocie spadłoby do 0.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 listopada 2015r. o 16:47
eto napisał(a):
PanM napisał(a):


Pozycja Państwo PKB w mln USD
******************************************************************************************************************************

Myślę że wkradł się Panu błąd.Moim zdaniem powinno być " PKB W mld USD "

a TAK NA MARGINESIE --- temat dotyczy rozdawnictwa publicznych pieniędzy .
Czy jest Pan za czy przeciw takiej gospodarności ?


Ma Pan rację z miliardami, a w temacie : Dotacja na dzieci, jestem za. Dać tyle co w innych krajach Unii, jak w socjalizmie, wszystkim równo. :)


Proponuję dać dwa razy tyle ''A kto bogatemu zabroni" Wtedy emigranci nie będą nas szerokim łukiem omijać ,jak wiemy kobiety mają płodne i rozmnażają się jak króliki,będziemy mieli wyż demograficzny.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~rocky niezalogowany
28 listopada 2015r. o 17:18
Tak czytam te wasze komentarze , i wydaje mi sie że wszyscy jesteście niepoważni, założę sie że wszyscy pracujecie na bolesławieckiej strefie , i zarabiacie głodowe pieniądze. Ale uparcie twierdzą co poniektórzy że u nas w kraju jest wszytko dobrze. Gratuluje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 listopada 2015r. o 17:37
~rocky napisał(a): Tak czytam te wasze komentarze , i wydaje mi sie że wszyscy jesteście niepoważni, założę sie że wszyscy pracujecie na bolesławieckiej strefie , i zarabiacie głodowe pieniądze. Ale uparcie twierdzą co poniektórzy że u nas w kraju jest wszytko dobrze. Gratuluje.

I tu się mylisz tak jak w moim przypadku to średnio wyciągam 10 patyków miesięcznie na swoim.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 listopada 2015r. o 17:51
Ja tam się cieszę tysiaczek wpadnie co miesiąc wiec ok
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 listopada 2015r. o 17:53
~ napisał(a): Ja tam się cieszę tysiaczek wpadnie co miesiąc wiec ok jeszcze cos dodam w końcu będzie mnie stać na rate kredytu na mieszkanie właśnie z tej kasy wiec rewelacja
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 listopada 2015r. o 18:19
~ napisał(a):
~ napisał(a): Ja tam się cieszę tysiaczek wpadnie co miesiąc wiec ok jeszcze cos dodam w końcu będzie mnie stać na rate kredytu na mieszkanie właśnie z tej kasy wiec rewelacja

Ja bym wam dał 500zł aż byście się zgarbili ,wychowałem pięcioro i nikt mi nic nie dawał.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3004
#masi nieaktywny
28 listopada 2015r. o 18:28
~ napisał(a): Ja tam się cieszę tysiaczek wpadnie co miesiąc wiec ok

Jaka praca taka płaca... Nie ma z czego się cieszyć, "fiszki" nie musisz pokazywać ;)

<b>elektrykabudowlana.pl</b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA Dni otwarte w Ultima