Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Ogrzewanie elektryczne w Szczytnicy

14352
#brunetka233 nieaktywny
2 grudnia 2015r. o 14:01
Witam mam pytanie do mieszkanców Szczytnicy. Jakie są koszta miesieczne ogrzewania elektrycznego w mieszkaniu ??
Pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 grudnia 2015r. o 15:56
W świętoszowie też jest takie ogrzewanie.to zalezy od metraża.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 grudnia 2015r. o 15:59
od metrażu mieszkania, od tego czy ktoś lubi ciepło czy też nie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~renia niezalogowany
2 grudnia 2015r. o 17:25
Witam mam mieszkanie w Szczytnicy 38 m ogrzewanie elektryczne blok ocieplony ale mam taryfę 2 godziny w dzień i nocna i place w czasie minusowych temperatur do 200 zl miesięcznie .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mieszkaniec niezalogowany
2 grudnia 2015r. o 17:27
Siema my za prąd w 53m2 mieszkaniu płącimy średnio 400zł miesięcznie. Płacę tyle w każdym miesiącu żeby w okres letni i wiosenny sobie nadpłacić prad i w okresie zimowym nie płacić bóg wie jakich rachunków. Teraz za listopad przyszło nam 480zł, w sezonie letnim ok.120 zł. Biorąc pod uwagę to że wszystko mamy na prąd oprócz butli gazowej [butla starcza na 2 miesiące ] w kuchni to i tak nienajgorzej wychodzimy na tym. Mamy piece akumulacyjne nagrzewają się nocą na taryfię nocnej a w dzień oddają ciepło - naprawde rewelacja - pozdro
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 grudnia 2015r. o 17:58
~renia napisał(a): Witam mam mieszkanie w Szczytnicy 38 m ogrzewanie elektryczne blok ocieplony ale mam taryfę 2 godziny w dzień i nocna i place w czasie minusowych temperatur do 200 zl miesięcznie .


To raczej bardzo oszczędzasz na ogrzewaniu. Ja bez ogrzewania elektr, płace za prąd 170 zł. Nic nadzwyczajnego na prąd nie mam. Normalnie piekarnik,pralka,ciepła woda.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14352
#brunetka233 nieaktywny
2 grudnia 2015r. o 18:04
60m mieszkanie 2 pokojowe. My maly malutkie dziecko wiec musi byc cieplej. Ale ogonie polecacie czy raczej odradzacie tam kupna mieszkania z tym ogrzewaniem??


Dopisane 02.12.2015r. o godz. 18:04:

60m mieszkanie 2 pokojowe. My maly malutkie dziecko wiec musi byc cieplej. Ale ogonie polecacie czy raczej odradzacie tam kupna mieszkania z tym ogrzewaniem??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11100
#Blackjack nieaktywny
2 grudnia 2015r. o 18:06
brunetka233 napisał(a): 60m mieszkanie 2 pokojowe. My maly malutkie dziecko wiec musi byc cieplej. Ale ogonie polecacie czy raczej odradzacie tam kupna mieszkania z tym ogrzewaniem??

Nawet nie myśl o tym, zakładałem tam kilka instalacji, przy tym metrażu z ogrzewaniem wody wyjdzie Ci 6-7 tyś/rok, za prąd. Poszukaj kalkulatorów kosztu ogrzewania elektrycznego.


Dopisane 02.12.2015r. o godz. 18:06:

http://dom.money.pl/kalkulator/

Nie wolno, Rin, absolutnie nie wolno przegryzać ludziom gardeł. (...) To nielegalne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza