Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Ogrzewanie elektryczne w Szczytnicy

~ niezalogowany
2 grudnia 2015r. o 18:48
~renia napisał(a): Witam mam mieszkanie w Szczytnicy 38 m ogrzewanie elektryczne blok ocieplony ale mam taryfę 2 godziny w dzień i nocna i place w czasie minusowych temperatur do 200 zl miesięcznie .


To raczej bardzo oszczędzasz na ogrzewaniu. Ja bez ogrzewania elektr, płace za prąd 170 zł. Nic nadzwyczajnego na prąd nie mam. Normalnie piekarnik,pralka,ciepła woda.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~~~~ niezalogowany
2 grudnia 2015r. o 18:54
HA a ja mam 30stopni na chacie - ciepłownia grzeje...
Niech ta zima będzie mroźna!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 grudnia 2015r. o 21:02
masz zepsuty termometr
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mieszkaniec niezalogowany
2 grudnia 2015r. o 21:18
Blackjack napisał(a):
brunetka233 napisał(a): 60m mieszkanie 2 pokojowe. My maly malutkie dziecko wiec musi byc cieplej. Ale ogonie polecacie czy raczej odradzacie tam kupna mieszkania z tym ogrzewaniem??

Nawet nie myśl o tym, zakładałem tam kilka instalacji, przy tym metrażu z ogrzewaniem wody wyjdzie Ci 6-7 tyś/rok, za prąd. Poszukaj kalkulatorów kosztu ogrzewania elektrycznego.Dopisane 02.12.2015r. o godz. 18:06:http://dom.money.pl/kalkulator/

stuknji się w łeb grzejniki akumulacyjne tak jak pisałem co miesiąc płacić po 400zł to w rok 4800, ale nie płace za Gaz(butla jedna na 2-3 miesiące) koszt 55 zł, woda tania za m3 licząc wydatki moich rodziców gdzie są tylko we dwie osoby w domu, i moje 4 osoby, to wychodzimy o wiele lepiej jak oni. Nigdzie indziej niechiałbym mieszkać chyba że domek jednorodzinny, szczytnica bardzo fajne spokojne miejsce wbrew opinią, cisza spokój, naprawde jestem zadowolony
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 grudnia 2015r. o 21:23
Blackjack napisał(a):
brunetka233 napisał(a): 60m mieszkanie 2 pokojowe. My maly malutkie dziecko wiec musi byc cieplej. Ale ogonie polecacie czy raczej odradzacie tam kupna mieszkania z tym ogrzewaniem??

Nawet nie myśl o tym, zakładałem tam kilka instalacji, przy tym metrażu z ogrzewaniem wody wyjdzie Ci 6-7 tyś/rok, za prąd. Poszukaj kalkulatorów kosztu ogrzewania elektrycznego.Dopisane 02.12.2015r. o godz. 18:06:http://dom.money.pl/kalkulator/

Gościu cos ci sie pomyliło. Albo siejesz hipokryzje. Skąd wziołeś te 7 tysiecy. Ja mieszkam W Szczytnicy 6 lat mam ogrzewanie elektryczne co. w okresie grzewczym temperature w domu utrzymuje 24 stopnie , koszt miesieczny to 400 zł. max .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 grudnia 2015r. o 21:27
na 4-tym mozna wstawić koze i rułe puscic bez łokno
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11100
#Blackjack nieaktywny
2 grudnia 2015r. o 21:40
~ napisał(a): na 4-tym mozna wstawić koze i rułe puscic bez łokno

To nie śmieszne, na własne oczy widziałem jak była jakaś kontrola, chyba nadzoru budowlanego lub czegoś podobnego w asyście policji. Dymiące kominy były chowane do mieszkań, aby mandatu nie załapać. Były to początki Szczytnicy, nie wiem jak jest teraz .....
Co do kosztów za ogrzewanie to wcześniej ktoś pisał że płaci 200zł, teraz 400zł :)
Zauważcie że ceny za ogrzewanie będą rożne ze względu na to w jakiej części bloku mamy mieszkanie, jak grzeją sąsiedzi, a najgorzej jak sąsiadujemy z nieogrzewanym pustostanem.
Tak jak pisałem zakładałem tam instalację ele. w kilku mieszkaniach i znam koszty, znajoma płaciła tam 500zł/ na miesiąc, fakt były to początki i mieszkała sama na piętrze, budynek był nieocieplony.

Nie wolno, Rin, absolutnie nie wolno przegryzać ludziom gardeł. (...) To nielegalne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 grudnia 2015r. o 21:58
~~~~~ napisał(a): HA a ja mam 30stopni na chacie - ciepłownia grzeje...
Niech ta zima będzie mroźna!


Baju..baju, przy 30 stopniach w tej twojej chacie, nie mógł byś nawet oddychać !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.